Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Janis Rozentāls na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Janis Rozentāls: pogled kupcev
Kupci Nāve odpirajo pogostejše kot kateri koli drugi naslov avtorja Janis Rozentāls: 800 obiskov v dvanajstih mesecih, kar predstavlja 22% skupnega dela. Nato sledijo Princess with a Monkey in Ģimene Siguldā. Janis Rozentāls je prejel 4.400 obiskov: 1.000 na strani umetnika in 3.400 obiskov slik. Trend je pozitiven: v Sep 2026 je bilo 350% več obiskov kot v Avg 2026. Najboljši mesec je bil Jul 2026: 2.200 obiskov. Obiske po napravah: naprave (66%), telefoni (27%) in tableti (7%). Okus je jasen: Subtilne barve (Zasičenost barv) dobi 64% obiskov, vendar predstavlja le 39% kataloga.
Janis Rozentāls: 10 slik, ki jih kupci najprej ogledajo
10 slik umetnika Janis Rozentāls z največ najtejših obiskov na platformi AllPaintingsStore.com v dvanajstih mesecih, najbolj obiskane so na prvem mestu.
-
1
Nāve, 1897
800 obiskov · 22,2%
-
2
Princess with a Monkey, 1913
600 obiskov · 16,7%
-
3
Ģimene Siguldā, 1913
600 obiskov · 16,7%
-
4
„Laidiet tos bērniņus pie manis”, Mets Jaunās sv. Ģertūdes baznīcas altārgleznai, 1910
300 obiskov · 8,3%
-
5
Veļas mazgātājas, 1904
200 obiskov · 5,6%
-
6
Saulesmeitas, 1912
200 obiskov · 5,6%
-
7
No kapsētas, 1895
200 obiskov · 5,6%
-
8
Mērijas Grosvaldes portrets, 1902
200 obiskov · 5,6%
-
9
Uz terases (Veranda Kapri), 1912
100 obiskov · 2,8%
-
10
Vīrietis ar papirosu (B. Borherts), 1901
100 obiskov · 2,8%
Kako se obiški strani umetnika Janis Rozentāls spreminjajo po meseh?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Odprite podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.700 |
| Avg 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 300 | 1.500 |
Kako se na mesec spreminja število obiskov slik umetnika Janis Rozentāls?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Janis Rozentāls se podudabajo s izbiro kupcev?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Odprite podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 35,5% | 30,6% |
| Mehak senčni del | 25,8% | 44,4% |
| Subtilna svetlobnost | 35,5% | 25,0% |
| Svetla ravnovesja | 3,2% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 25,8% | 8,3% |
| Subtilne barve | 38,7% | 63,9% |
| Uravnomerno mehka | 25,8% | 25,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 9,7% | 2,8% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 70,6% | 85,0% |
| Temni toni | 17,6% | 5,0% |
| Nevtralne barve | 11,8% | 10,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 32,3% | 11,1% |
| Uravnotežen | 61,3% | 86,1% |
| Živopisno | 6,5% | 2,8% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 6,5% | 2,8% |
| Nežen | 29,0% | 16,7% |
| Ravnovesje | 19,4% | 25,0% |
| Izrazit | 38,7% | 55,6% |
| Izjava | 6,5% | 0,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 9,7% | 5,6% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,5% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 12,9% | 11,1% |
| Močna barvna enotnost | 54,8% | 58,3% |
| Usklajenana paleta barv | 16,1% | 25,0% |
Katera dela umetnika Janis Rozentāls so najbolj zanimiva mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Odprite podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Princess with a Monkey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 400 |
| Veļas mazgātājas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ģimene Siguldā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 |
| Teika | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| P.Federa portrets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nāve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 600 |
| Untitled (AQTTEM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vīrietis ar papirosu (B. Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Firstenes Šarlotes Līvenas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barona R. fon Engelharta po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podalnik naprav za občinstvo umetnika Janis Rozentāls?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Odprite podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.900 | 65,9% |
| telefoni | 1.200 | 27,3% |
| tableti | 300 | 6,8% |
V katerih jezikih brskajo kupci umetnika Janis Rozentāls?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Odprite podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 200 | 50,0% |
| Madžarščina | 100 | 25,0% |
| Ruščina | 100 | 25,0% |
Koliko obiskov na dan ima Janis Rozentāls in kaj sledi tem?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Odprite podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 100 |
| čet 24 Sep | 100 |
| pet 25 Sep | 400 |
| sob 26 Sep | 100 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 200 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 100 |
| čet 8 Okt | 100 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
O Janis Rozentāls na AllPaintingsStore.com
Katera slika avtorja Janis Rozentāls ima največ obiskov?
- Nāve: 800 obiskov, 22% ogledov. Na višjih mestih je 10 slik.
Koliko znaša publikacija umetnika Janis Rozentāls?
- 4.400 obiskov v dvanajstih mesecih, 1.000 na strani umetnika in 3.400 na slikah.
Katere naprave uporabljajo obiskovalci umetnika Janis Rozentāls?
- Podelitev obiskov je naprave (66%), telefoni (27%) in tableti (7%); na prvem mestu je naprave z 66%.
Kateri slog slikarstva Janis Rozentāls privablja kupce?
- Slike Subtilne barve (Zasičenost barv): 64% obiskov, 39% kataloga.