Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Joshua Shaw na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Joshua Shaw: številke, ki štejejo
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains je slika, ki jo je Joshua Shaw najpogosteje odprel: 400 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 27% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Witch Duck Creek in On The Susquehanna. Skupno 2.300 obiskov: 900 na strani umetnika in 1.400 obiskov slik. Znižanje za 100% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 2.100 obiskov. Močna barvna enotnost (Barvna harmonija) je preferred slog: 67% obiskov, 38% kataloga.
10 najbolj obiskovanych slik umetnika Joshua Shaw
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Joshua Shaw, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains
400 obiskov · 26,7%
-
2
Witch Duck Creek, 1835
200 obiskov · 13,3%
-
3
On The Susquehanna
200 obiskov · 13,3%
-
4
Indians Stalking Deer (also known as Bears Feast)
100 obiskov · 6,7%
-
5
The First Ship, 1846
100 obiskov · 6,7%
-
6
Two Reclining Indians
100 obiskov · 6,7%
-
7
Indian Lying Face Down
100 obiskov · 6,7%
-
8
Seven Hills – An American Landscape
100 obiskov · 6,7%
-
9
Ship at Sea in a Squall
100 obiskov · 6,7%
-
10
Scene On Stony Creek, Catawba River
100 obiskov · 6,7%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Joshua Shaw?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 1.200 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Joshua Shaw?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Joshua Shaw si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 7,1% | 13,3% |
| Mehak senčni del | 26,2% | 20,0% |
| Subtilna svetlobnost | 21,4% | 33,3% |
| Svetla ravnovesja | 33,3% | 20,0% |
| Luminosno | 11,9% | 13,3% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 26,2% | 13,3% |
| Subtilne barve | 38,1% | 40,0% |
| Uravnomerno mehka | 26,2% | 33,3% |
| Izrazita prisotnost barv | 9,5% | 13,3% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 61,3% | 75,0% |
| Zemljani toni | 22,6% | 8,3% |
| Temni toni | 12,9% | 16,7% |
| Monokromatsko | 3,2% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 23,8% | 13,3% |
| Uravnotežen | 61,9% | 73,3% |
| Živopisno | 14,3% | 13,3% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 9,5% | 13,3% |
| Nežen | 9,5% | 6,7% |
| Ravnovesje | 7,1% | 6,7% |
| Izrazit | 16,7% | 40,0% |
| Izjava | 57,1% | 33,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 11,9% | 6,7% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 4,8% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 7,1% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 38,1% | 66,7% |
| Usklajenana paleta barv | 38,1% | 26,7% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Joshua Shaw?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reedy River Massacre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Witch Duck Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Dido and Aneas Going to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Lake Nemi at Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indians Stalking Deer (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Wissahiccon, Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Susquehanna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romantic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Joshua Shaw?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko dnevnih obiskov ima Joshua Shaw in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o zahtevah za Joshua Shaw
Katero sliko je največ gledalac Joshua Shaw?
- North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains, s 400 obiskov ali 27% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 10.
Koliko obiskov ima Joshua Shaw na AllPaintingsStore.com?
- 2.300 v dvanasteh mesecih (900 na strani umetnika, 1.400 na slikah).
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Joshua Shaw?
- Da, Močna barvna enotnost (Barvna harmonija): 67% obiskov v primerjavi s 38% kataloga.