Jamstvo za povračilo denarja · 100 dni Brezplačna svetovna dostava
646.784umetninine 53.423umetniki 5.406muzeji 32jeziki

Marina Abramović Statistika povpraševanja in obiskov

1946

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Marina Abramović na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Marina Abramović: povprečna zaznana slika na pogled

Najbolj obiskana slika umetnika Marina Abramović na platformi AllPaintingsStore.com v obdobju dvanajstih mesecev je The Hero: 200 obiskov, kar predstavlja 33% vseh ogledov umetnika. Naslednje po demandu: The Communicator in Green Dragon Lying. Marina Abramović je skupno privabili 600 obiskov, od česar je 200 na strani umetnika in 400 na posameznih slikah. Najbolj obiskovano mesec: Jul 2026, s 500 obiskov. Visitors lean towards Subtilna svetlobnost (Luminenca): 50% of the visits, against 33% of the artist's catalog.

The 4 paintings by Marina Abramović that visitors open most

Uporaba razvrščanja po dejanski številki obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih na AllPaintingsStore.com: najbolj gledano je 4 slik umetnika Marina Abramović, pri čemer so najpogostejše obiskovane slike na prvem mestu.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 obiskov · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 obiskov · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 obiskov · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 obiskov · 16,7%

Koliko zanimanja vsak mesec dobi Marina Abramović?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Avg 202600
Sep 20260100

Kolikokrat so si gledali slike umetnika Marina Abramović?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Marina Abramović so najbolj iskana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
The Hero00000000000100
Rhythm 5000000000000
Green Dragon Lying00000000010000
The Communicator00000000020000
Black Dragon000000000000
Chair for Man and His Spirit000000000000

Which languages do visitors of Marina Abramović browse in?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Prikaži podatke
JezikObiskovDeli
Španščina100100,0%

Koliko dnevnih obiskov ima Marina Abramović in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži podatke
DanObiskov
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt1.500
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)2.100
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)2.700
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)3.100
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0
tor 10 Nov (napovedano)0

Marina Abramović: pogosta vprašanja

Katera dela umetnika Marina Abramović so najbolj iskana?

The Hero vodi z 200 obiskovami (33% ogledov umetnika Marina Abramović). Zgornja lestica prikazuje prvih 4.

Koliko zanimanja je za Marina Abramović?

600 obiskov v dvanajstih mesecih: 200 na strani umetnika in 400 na posameznih slikah.

Which type of painting by Marina Abramović do visitors prefer?

Subtilna svetlobnost (Luminenca): 50% obiskov za 33% kataloga.