Jamstvo za povračilo denarja · 100 dni Brezplačna svetovna dostava
449.561umetninine 30.612umetniki 4.658muzeji 32jeziki

Maximilien Luce Popularna slika in podatki o obiskih

1858 – 1941

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Maximilien Luce na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Maximilien Luce: številke, ki štejejo

Steelworks je slika, ki jo je Maximilien Luce najpogosteje odprel: 3.000 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 25% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) in Fleurs dans un vase. Skupno 12.500 obiskov: 1.500 na strani umetnika in 11.000 obiskov slik. Povečanje za 175% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 10.500 obiskov. Podelitev naprav: naprave (90%), telefoni (9%) in tableti (2%). Dramatičnost (Vibra) je preferred slog: 69% obiskov, 0% kataloga.

10 najbolj obiskovanych slik umetnika Maximilien Luce

Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Maximilien Luce, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.

  1. Steelworks 1 Steelworks, 1895 3.000 obiskov · 25,0%
  2. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) 2 A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune), 1903 400 obiskov · 3,3%
  3. Fleurs dans un vase 3 Fleurs dans un vase 400 obiskov · 3,3%
  4. The Pile Drivers 4 The Pile Drivers, 1902 300 obiskov · 2,5%
  5. The Slag Heaps of Sacré Madame 5 The Slag Heaps of Sacré Madame, 1897 300 obiskov · 2,5%
  6. The Quai Conti, Daytime 6 The Quai Conti, Daytime, 1896 300 obiskov · 2,5%
  7. The Brickyard 7 The Brickyard, 1908 200 obiskov · 1,7%
  8. War Scene 8 War Scene, 1914 200 obiskov · 1,7%
  9. View of London (Cannon Street) 9 View of London (Cannon Street), 1893 200 obiskov · 1,7%
  10. The Seine at Herblay 10 The Seine at Herblay, 1890 200 obiskov · 1,7%

Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Maximilien Luce?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži tabelo
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026100400
Jul 20261.2009.300
Avg 20260400
Sep 2026200900

Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Maximilien Luce?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Maximilien Luce?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži tabelo
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
The Pile Drivers0000000002000100
Region of Paris, View of Mo…00000000000100
View of the Observatory Qua…000000000000
The Brickyard00000000020000
A Paris Street in May 1871…00000000020000
The Seine at Herblay000000000000
Steelworks0000000003.00000
Quay at Camaret, Finistère000000000000
Slag Heap00000000010000
Navvies000000000000

Telefoni ali računalniki: kje je bral Maximilien Luce?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Prikaži tabelo
NapravaObiskovDeli
naprave11.20089,6%
telefoni1.1008,8%
tableti2001,6%

Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Maximilien Luce?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Prikaži tabelo
JezikObiskovDeli
Madžarščina100100,0%

Koliko dnevnih obiskov ima Maximilien Luce in kakšna je napoved?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži tabelo
DanObiskov
sre 23 Sep0
čet 24 Sep400
pet 25 Sep200
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt100
pon 5 Okt0
tor 6 Okt400
sre 7 Okt300
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt100
ned 11 Okt100
pon 12 Okt100
tor 13 Okt0
sre 14 Okt (napovedano)100
čet 15 Okt (napovedano)100
pet 16 Okt (napovedano)100
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)100
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)100
sre 21 Okt (napovedano)100
čet 22 Okt (napovedano)100
pet 23 Okt (napovedano)100
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)100
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)100
sre 28 Okt (napovedano)100
čet 29 Okt (napovedano)100
pet 30 Okt (napovedano)100
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)100
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)100

Vprašanja o zahtevah za Maximilien Luce

Katero sliko je največ gledalac Maximilien Luce?

Steelworks, s 3.000 obiskov ali 25% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 10.

Koliko obiskov ima Maximilien Luce na AllPaintingsStore.com?

12.500 v dvanasteh mesecih (1.500 na strani umetnika, 11.000 na slikah).

Ali si Maximilien Luce pogosteje ogledate na telefonih ali računalnikih?

Obiskov je bilo naprave (90%), telefoni (9%) in tableti (2%); voduje naprave z deležem 90%.

Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Maximilien Luce?

Da, Dramatičnost (Vibra): 69% obiskov v primerjavi s 0% kataloga.