Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul de Vos na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Paul de Vos: številke, ki štejejo
Still-Life je slika, ki jo je Paul de Vos najpogosteje odprel: 300 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 25% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Bear Hunt in Stag Hunt. Skupno 1.500 obiskov: 800 na strani umetnika in 700 obiskov slik. Znižanje za 100% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 1.200 obiskov. Močna barvna enotnost (Barvna harmonija) je preferred slog: 83% obiskov, 57% kataloga.
7 najbolj obiskovanych slik umetnika Paul de Vos
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Paul de Vos, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
Still-Life
300 obiskov · 25,0%
-
2
Bear Hunt, 1630
200 obiskov · 16,7%
-
3
Stag Hunt
200 obiskov · 16,7%
-
4
Dog in a kitchen at Palais des Beaux-Arts de Lille.
200 obiskov · 16,7%
-
5
Peacock and Cock Fighting
100 obiskov · 8,3%
-
6
Still Life with Servant
100 obiskov · 8,3%
-
7
Three springer spaniels on the hunt for partridges
100 obiskov · 8,3%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Paul de Vos?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Avg 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Paul de Vos?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Paul de Vos si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 28,6% | 50,0% |
| Mehak senčni del | 38,1% | 41,7% |
| Subtilna svetlobnost | 28,6% | 8,3% |
| Svetla ravnovesja | 4,8% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 19,1% | 16,7% |
| Subtilne barve | 38,1% | 41,7% |
| Uravnomerno mehka | 42,9% | 41,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 85,0% | 100,0% |
| Nevtralne barve | 10,0% | 0,0% |
| Monokromatsko | 5,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 33,3% | 25,0% |
| Uravnotežen | 66,7% | 75,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 4,8% | 0,0% |
| Nežen | 23,8% | 25,0% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 38,1% | 50,0% |
| Izjava | 33,3% | 25,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 4,8% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 4,8% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 14,3% | 16,7% |
| Močna barvna enotnost | 57,1% | 83,3% |
| Usklajenana paleta barv | 19,1% | 0,0% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Paul de Vos?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Dead Game a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stag Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Leopard Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peacock and Cock Fighting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bear Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still Life with Servant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog in a kitchen at Palais… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Earth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogfight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Paul de Vos?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži tabelo
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 50,0% |
| Italijanščina | 100 | 50,0% |
Koliko dnevnih obiskov ima Paul de Vos in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 27 Sep | 200 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 300 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 400 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 400 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 500 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o zahtevah za Paul de Vos
Katero sliko je največ gledalac Paul de Vos?
- Still-Life, s 300 obiskov ali 25% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 7.
Koliko obiskov ima Paul de Vos na AllPaintingsStore.com?
- 1.500 v dvanasteh mesecih (800 na strani umetnika, 700 na slikah).
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Paul de Vos?
- Da, Močna barvna enotnost (Barvna harmonija): 83% obiskov v primerjavi s 57% kataloga.