Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Richard Beavis na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Richard Beavis: številke, ki štejejo
Cattle Raid je slika, ki jo je Richard Beavis najpogosteje odprel: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 25% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands in Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle. Skupno 1.500 obiskov: 700 na strani umetnika in 800 obiskov slik. Znižanje za 40% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 700 obiskov. Mehak senčni del (Luminenca) je preferred slog: 50% obiskov, 20% kataloga.
7 najbolj obiskovanych slik umetnika Richard Beavis
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Richard Beavis, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
Cattle Raid, 1870
200 obiskov · 25,0%
-
2
Hauling up a Fishing Boat, The Netherlands, 1870
100 obiskov · 12,5%
-
3
Marauders Swimming the Tweed with Stolen Cattle, 1872
100 obiskov · 12,5%
-
4
The Abduction of Isabella Vere, 1872
100 obiskov · 12,5%
-
5
The Midnight Ride of Deloraine, 1869
100 obiskov · 12,5%
-
6
Scene from 'The Lay of the Last Minstrel' (from the poem by Walter Scott), 1870
100 obiskov · 12,5%
-
7
Fruit Boats on the Mediterranean
100 obiskov · 12,5%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Richard Beavis?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 400 |
| Avg 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Richard Beavis?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Richard Beavis si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 10,0% | 12,5% |
| Mehak senčni del | 20,0% | 50,0% |
| Subtilna svetlobnost | 56,7% | 37,5% |
| Svetla ravnovesja | 13,3% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 33,3% | 25,0% |
| Subtilne barve | 46,7% | 50,0% |
| Uravnomerno mehka | 13,3% | 25,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,7% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 62,5% | 83,3% |
| Nevtralne barve | 29,2% | 16,7% |
| Temni toni | 8,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 33,3% | 25,0% |
| Uravnotežen | 56,7% | 62,5% |
| Živopisno | 10,0% | 12,5% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 0,0% |
| Nežen | 6,7% | 0,0% |
| Ravnovesje | 3,3% | 12,5% |
| Izrazit | 30,0% | 37,5% |
| Izjava | 50,0% | 50,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 26,7% | 25,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,7% | 12,5% |
| Ravnovesna harmonija | 20,0% | 25,0% |
| Močna barvna enotnost | 40,0% | 25,0% |
| Usklajenana paleta barv | 6,7% | 12,5% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Richard Beavis?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Woodcutters, Buckhurst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Goats, Outskirts of Cádiz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marauders Swimming the Twee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midnight Ride of Delora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Craft off the Eddys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Abduction of Isabella V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Charcoal Burners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carting Bracken | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Richard Beavis?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži tabelo
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 500 | 83,3% |
| Španščina | 100 | 16,7% |
Koliko dnevnih obiskov ima Richard Beavis in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 100 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 300 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 100 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o zahtevah za Richard Beavis
Katero sliko je največ gledalac Richard Beavis?
- Cattle Raid, s 200 obiskov ali 25% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 7.
Koliko obiskov ima Richard Beavis na AllPaintingsStore.com?
- 1.500 v dvanasteh mesecih (700 na strani umetnika, 800 na slikah).
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Richard Beavis?
- Da, Mehak senčni del (Luminenca): 50% obiskov v primerjavi s 20% kataloga.