Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Samuel Bough na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Samuel Bough: številke, ki štejejo
Children In The Stream - je slika, ki jo je Samuel Bough najpogosteje odprel: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 14% umetnikovih ogledov. Nadzaluje ga Pittenweem, Fife in Snowballing Outside Edinburgh University. Skupno 3.300 obiskov: 1.900 na strani umetnika in 1.400 obiskov slik. Povečanje za 25% med Avg 2026 in Sep 2026. Najboljši mesec: Jul 2026 z 2.300 obiskov. Podelitev naprav: naprave (82%) in telefoni (18%). Subtilna svetlobnost (Luminenca) je preferred slog: 50% obiskov, 30% kataloga.
10 najbolj obiskovanych slik umetnika Samuel Bough
Uvrščeno po obiskih na AllPaintingsStore.com v zadnjih dvanajstih mesecih, ne po oceni kataloga. 1. uvrstitev je slika avtorja Samuel Bough, ki jo ljudje najpogosteje odprejo.
-
1
Children In The Stream -
200 obiskov · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 obiskov · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 obiskov · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 obiskov · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 obiskov · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 obiskov · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 obiskov · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 obiskov · 7,1%
-
9
The mail coach
100 obiskov · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 obiskov · 7,1%
Kakšna je mesečna obiskovalnost strani umetnika Samuel Bough?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži tabelo
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.300 |
| Avg 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Koliko je mesečni promet na slikah umetnika Samuel Bough?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela izmed slik avtorja Samuel Bough si kupci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži tabelo
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 10,0% | 14,3% |
| Mehak senčni del | 28,0% | 14,3% |
| Subtilna svetlobnost | 30,0% | 50,0% |
| Svetla ravnovesja | 28,0% | 21,4% |
| Luminosno | 4,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 34,0% | 28,6% |
| Subtilne barve | 42,0% | 42,9% |
| Uravnomerno mehka | 18,0% | 21,4% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,0% | 7,1% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 54,5% | 40,0% |
| Zemljani toni | 42,4% | 50,0% |
| Temni toni | 3,0% | 10,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 36,0% | 35,7% |
| Uravnotežen | 56,0% | 57,1% |
| Živopisno | 8,0% | 7,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 0,0% |
| Nežen | 22,0% | 28,6% |
| Ravnovesje | 6,0% | 14,3% |
| Izrazit | 28,0% | 7,1% |
| Izjava | 42,0% | 50,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 10,0% | 14,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,0% | 7,1% |
| Ravnovesna harmonija | 10,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 44,0% | 42,9% |
| Usklajenana paleta barv | 30,0% | 35,7% |
Kakšna je mesečna prodaja najbolj priljubljenih slik umetnika Samuel Bough?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži tabelo
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| he Pier Head, Aberdour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats Running into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Panoramic View of Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keynsham lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Beath with Nelly and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni ali računalniki: kje je bral Samuel Bough?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži tabelo
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.700 | 81,8% |
| telefoni | 600 | 18,2% |
Kakav je jezikovni profil občinstva umetnika Samuel Bough?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži tabelo
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 300 | 60,0% |
| Francoščina | 200 | 40,0% |
Koliko dnevnih obiskov ima Samuel Bough in kakšna je napoved?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži tabelo
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 100 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 200 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 200 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o zahtevah za Samuel Bough
Katero sliko je največ gledalac Samuel Bough?
- Children In The Stream -, s 200 obiskov ali 14% ogledov. Celoten seznam sega do ranke 10.
Koliko obiskov ima Samuel Bough na AllPaintingsStore.com?
- 3.300 v dvanasteh mesecih (1.900 na strani umetnika, 1.400 na slikah).
Ali si Samuel Bough pogosteje ogledate na telefonih ali računalnikih?
- Obiskov je bilo naprave (82%) in telefoni (18%); voduje naprave z deležem 82%.
Ali imajo obiskovalci raje določen slog umetnika Samuel Bough?
- Da, Subtilna svetlobnost (Luminenca): 50% obiskov v primerjavi s 30% kataloga.