Jamstvo za povračilo denarja · 100 dni Brezplačna svetovna dostava
646.784umetninine 53.423umetniki 5.406muzeji 32jeziki

Zhu Wei What Visitors Look At

1966

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Zhu Wei na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Zhu Wei: the visitors' view

Visitors open Great Water, No.4 more than any other painting by Zhu Wei: 300 visits in twelve months, 30% of the total. Nato sledijo China Diary, No.52 in Festival, No.10. Zhu Wei je prejel 900 obiskov: 600 na strani umetnika in 300 obiskov slik. Najboljši mesec je bil Jul 2026: 800 obiskov. Okus je jasen: Izrazita prisotnost barv (Zasičenost barv) dobi 80% obiskov, vendar predstavlja le 42% kataloga.

Zhu Wei: the 6 paintings visitors look at first

6 slik umetnika Zhu Wei z največ najtejših obiskov na platformi AllPaintingsStore.com v dvanajstih mesecih, najbolj obiskane so na prvem mestu.

  1. Great Water, No.4 1 Great Water, No.4 300 obiskov · 30,0%
  2. China Diary, No.52 2 China Diary, No.52 300 obiskov · 30,0%
  3. Festival, No.10 3 Festival, No.10 100 obiskov · 10,0%
  4. Ink and Wash Research Lectures series 4 Ink and Wash Research Lectures series 100 obiskov · 10,0%
  5. Untitled, No.1 5 Untitled, No.1 100 obiskov · 10,0%
  6. Exhibition Scene 6 Exhibition Scene 100 obiskov · 10,0%

Kako se obiški strani umetnika Zhu Wei spreminjajo po meseh?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Odprite podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026500300
Avg 202600
Sep 20261000

Kako se na mesec spreminja število obiskov slik umetnika Zhu Wei?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Zhu Wei so najbolj zanimiva mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Odprite podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
The Story of Beijing, No.3000000000000
Festival, No.10000000000000
Sweet Life, No.21000000000000
China Diary, No.54000000000000
Utopia, No.46000000000000
The Square, No.9000000000000
China China000000000000
Curtain, No.8000000000000
Great Water, No.400000000010000
Ink and Wash Research Lectu…000000000000

Which languages do the visitors of Zhu Wei browse in?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Odprite podatke
JezikObiskovDeli
Angleščina100100,0%

Koliko obiskov na dan ima Zhu Wei in kaj sledi tem?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Odprite podatke
DanObiskov
sre 30 Sep0
čet 1 Okt100
pet 2 Okt0
sob 3 Okt100
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt100
čet 8 Okt0
pet 9 Okt100
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt100
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0
tor 10 Nov (napovedano)0

O Zhu Wei na AllPaintingsStore.com

Katera slika avtorja Zhu Wei ima največ obiskov?

Great Water, No.4: 300 obiskov, 30% ogledov. Na višjih mestih je 6 slik.

Koliko znaša publikacija umetnika Zhu Wei?

900 obiskov v dvanajstih mesecih, 600 na strani umetnika in 300 na slikah.

What style of painting by Zhu Wei attracts visitors?

Slike Izrazita prisotnost barv (Zasičenost barv): 80% obiskov, 42% kataloga.