Garancija povraćaja novca · 100 dana Besplatna dostava širom sveta
449.514umetnička dela 30.612umetnici 4.658muzeji 32jezici

Adrijen Brouver Šta kupci gledaju

1605 – 1638

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Adrijen Brouver na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Adrijen Brouver: pogled kupaca

Kupci otvaraju Feeling češće nego bilo koju drugu sliku umetnika Adrijen Brouver: 500 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 11% ukupnog broja. Zatim slede The Smokers i In the Tavern. Adrijen Brouver je imao 5.200 poseta: 1.000 na stranici umetnika i 4.200 na slikama. Trend je pozitivan: 83% više poseta u Сеп. 2026 nego u Ауг. 2026. Najbolji mesec je bio Јул. 2026: 3.500 poseta. Posete putem uređaja: računari (90%) i telefoni (10%). Ukus je jasan: Melanholičan (Emocionalni ton) privlači 32% poseta, ali čini samo 15% kataloga.

Adrijen Brouver: 10 slika koje kupci prvo pogledaju

10 najposećenijih dela umetnika Adrijen Brouver na platformi AllPaintingsStore.com u poslednjih dvanaest meseci, poređano od najposećenijih.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 poseta · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 poseta · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 poseta · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 poseta · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 poseta · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 poseta · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 poseta · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 poseta · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 poseta · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 poseta · 2,1%

Kako se broj poseta stranici Adrijen Brouver menja po mesecima?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Otvorite podatke
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 202600
Јул. 20268002.700
Ауг. 20260600
Сеп. 2026200900

Kako se broj poseta slikama umetnika Adrijen Brouver menja po mesecima?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koja dela Adrijen Brouver su najzanimljivija, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Otvorite podatke
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Kakva je podela publike Adrijen Brouver prema uređajima?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Otvorite podatke
UređajPosetePodeli
računari4.70090,4%
telefoni5009,6%

Na kojim jezicima kupci pretražuju radove umetnika Adrijen Brouver?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Otvorite podatke
JezikPosetePodeli
чешки20066,7%
немачки10033,3%

Koliko dnevnih poseta ima Adrijen Brouver, i šta je sledeće?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Otvorite podatke
DanPosete
чет. 24 Сеп.0
пет. 25 Сеп.0
суб. 26 Сеп.0
нед. 27 Сеп.100
пон. 28 Сеп.0
уто. 29 Сеп.0
сре. 30 Сеп.100
чет. 1 Окт.0
пет. 2 Окт.0
суб. 3 Окт.100
нед. 4 Окт.0
пон. 5 Окт.0
уто. 6 Окт.0
сре. 7 Окт.0
чет. 8 Окт.0
пет. 9 Окт.0
суб. 10 Окт.100
нед. 11 Окт.0
пон. 12 Окт.100
уто. 13 Окт.100
сре. 14 Окт.200
чет. 15 Окт. (prognoza)0
пет. 16 Окт. (prognoza)0
суб. 17 Окт. (prognoza)200
нед. 18 Окт. (prognoza)100
пон. 19 Окт. (prognoza)100
уто. 20 Окт. (prognoza)100
сре. 21 Окт. (prognoza)200
чет. 22 Окт. (prognoza)0
пет. 23 Окт. (prognoza)0
суб. 24 Окт. (prognoza)200
нед. 25 Окт. (prognoza)100
пон. 26 Окт. (prognoza)100
уто. 27 Окт. (prognoza)100
сре. 28 Окт. (prognoza)300
чет. 29 Окт. (prognoza)0
пет. 30 Окт. (prognoza)0
суб. 31 Окт. (prognoza)200
нед. 1 Нов. (prognoza)100
пон. 2 Нов. (prognoza)100
уто. 3 Нов. (prognoza)100
сре. 4 Нов. (prognoza)300

O Adrijen Brouver na AllPaintingsStore.com

Koja slika umetnika Adrijen Brouver ima najviše poseta?

Feeling: 500 poseta, 11% pregleda. 10 slika je rangirano iznad.

Kolika je veličina publike umetnika Adrijen Brouver?

5.200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, 1.000 na stranici umetnika i 4.200 na slikama.

Koje uređaje koriste posetioci umetnika Adrijen Brouver?

Podela poseta je računari (90%) i telefoni (10%); računari dolazi prvi sa 90%.

Koji stil slikarstva Adrijen Brouver privlači kupce?

Melanholičan (Emocionalni ton) slika: 32% poseta, 15% kataloga.