Garancija povraćaja novca · 100 dana Besplatna dostava širom sveta
449.561umetnička dela 30.612umetnici 4.658muzeji 32jezici

Briton Rivjer Statistika potražnje i poseta

1840 – 1920

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Briton Rivjer na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Briton Rivjer: potražnja na prvi pogled

Najgledanija slika umetnika Briton Rivjer na platformi AllPaintingsStore.com tokom poslednjih dvanaest meseci je Daniel In The Lions Den: 6.700 poseta, što iznosi 35% svih pregleda ovog umetnika. Sledeće po potražnji: His Only Friend i Fidelity. Briton Rivjer je ukupno imao 30.300 poseta, od čega 14.000 na stranici umetnika, a 16.300 na pojedinačnim slikama. Potražnja raste: broj poseta je porastao za 1193% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Peak mesec: Сеп. 2026, sa 18.100 poseta. Kupci pretražuju na енглески (31%), шпански (25%) i руски (11%). Interesovanje dolazi uglavnom iz Сједињене Америчке Државе (23%), Ujedinjeno Kraljevstvo (9%) i Португалија (7%). Kupci pregledaju na telefoni (67%), računari (30%) i tableti (3%). Kupci naginju ka Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 36% poseta, u poređenju sa 8% umetnikovog kataloga.

10 najčešće otvaranih dela umetnika Briton Rivjer

Rangiranje po potražnji na osnovu stvarnih poseta u poslednjih dvanaest meseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledano je 10 slika umetnika Briton Rivjer, počevši od najposećenijih.

  1. Daniel In The Lions Den 1 Daniel In The Lions Den 6.700 poseta · 35,3%
  2. His Only Friend 2 His Only Friend, 1871 1.600 poseta · 8,4%
  3. Fidelity 3 Fidelity, 1869 1.500 poseta · 7,9%
  4. Sympathy 4 Sympathy 1.500 poseta · 7,9%
  5. The Last of the Garrison 5 The Last of the Garrison, 1875 1.200 poseta · 6,3%
  6. Mother Hubbard 6 Mother Hubbard, 1882 1.100 poseta · 5,8%
  7. An Exile of the '45 7 An Exile of the '45 900 poseta · 4,7%
  8. In Manus Tuas, Domine 8 In Manus Tuas, Domine, 1879 700 poseta · 3,7%
  9. The Long Sleep 9 The Long Sleep 500 poseta · 2,6%
  10. Pride Of Place 10 Pride Of Place 400 poseta · 2,1%

Koliki je mesečni interes za Briton Rivjer?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte podatke
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 202600
Јул. 20261.6009.200
Ауг. 2026700700
Сеп. 202611.7006.400

Koliko često se posjećuju slike umetnika Briton Rivjer?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koje su slike umetnika Briton Rivjer najtraženije, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Pogledajte podatke
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
An Exile of the '450000000002000600
His Only Friend0000000001.0000200
Daniel In The Lions Den0000000004.0003001.800
The Last of the Garrison0000000002000700
The Long Sleep0000000002000200
In Manus Tuas, Domine000000000500100100
Mother Hubbard00000000000900
Sympathy00000000040001.100
An anxious moment00000000000200
Stealing The Prize00000000020000

Koji uređaji su kupcima najčešći prilikom pregledanja Briton Rivjer?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Pogledajte podatke
UređajPosetePodeli
telefoni20.30067,0%
računari9.00029,7%
tableti1.0003,3%

Na kojim jezicima kupci Briton Rivjer pretražuju?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte podatke
JezikPosetePodeli
енглески5.20031,1%
шпански4.20025,1%
руски1.90011,4%
француски1.2007,2%
немачки1.0006,0%
италијански8004,8%
португалски8004,8%
корејски3001,8%
мађарски2001,2%
холандски2001,2%

Koliki je broj dnevnih poseta umetniku Briton Rivjer i kakva je prognoza?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Pogledajte podatke
DanPosete
сре. 23 Сеп.2.400
чет. 24 Сеп.1.200
пет. 25 Сеп.900
суб. 26 Сеп.700
нед. 27 Сеп.1.200
пон. 28 Сеп.1.600
уто. 29 Сеп.200
сре. 30 Сеп.500
чет. 1 Окт.1.200
пет. 2 Окт.100
суб. 3 Окт.300
нед. 4 Окт.500
пон. 5 Окт.300
уто. 6 Окт.500
сре. 7 Окт.500
чет. 8 Окт.400
пет. 9 Окт.1.200
суб. 10 Окт.900
нед. 11 Окт.900
пон. 12 Окт.1.900
уто. 13 Окт.700
сре. 14 Окт. (prognoza)1.100
чет. 15 Окт. (prognoza)900
пет. 16 Окт. (prognoza)700
суб. 17 Окт. (prognoza)600
нед. 18 Окт. (prognoza)800
пон. 19 Окт. (prognoza)1.200
уто. 20 Окт. (prognoza)400
сре. 21 Окт. (prognoza)1.000
чет. 22 Окт. (prognoza)800
пет. 23 Окт. (prognoza)600
суб. 24 Окт. (prognoza)500
нед. 25 Окт. (prognoza)700
пон. 26 Окт. (prognoza)1.100
уто. 27 Окт. (prognoza)400
сре. 28 Окт. (prognoza)900
чет. 29 Окт. (prognoza)700
пет. 30 Окт. (prognoza)600
суб. 31 Окт. (prognoza)500
нед. 1 Нов. (prognoza)700
пон. 2 Нов. (prognoza)1.000
уто. 3 Нов. (prognoza)400

Briton Rivjer: česta pitanja

Koje su slike umetnika Briton Rivjer najtraženije?

Daniel In The Lions Den prednjači sa 6.700 poseta (35% pregleda za Briton Rivjer). Rangiranje iznad prikazuje prvih 10.

Koliki je interes za Briton Rivjer?

30.300 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 14.000 na stranici umetnika i 16.300 na pojedinačnim slikama.

Na kojim uređajima kupci pregledaju radove Briton Rivjer?

Kupci pretražuju na telefoni (67%), računari (30%) i tableti (3%); telefoni donose 67% poseta.

Na kojim jezicima govore posetioci Briton Rivjer?

енглески (31%), шпански (25%) i руски (11%). енглески je na prvom mestu sa 31%.

Koji tip slika Briton Rivjer kupci preferiraju?

Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 36% poseta za 8% kataloga.