Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Еверет Шин na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Еверет Шин: brojke koje su važne
Nude Bathers je najotvorenija slika umetnika Еверет Шин: 500 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 9% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede Revue i First Row at the Opera. Ukupno 5.800 poseta: 1.300 poseta stranici umetnika i 4.500 poseta slikama. Porast od 125% između Ауг. 2026 i Сеп. 2026. Najbolji mesec: Јул. 2026 sa 4.500 poseta. Podela uređaja: računari (88%), telefoni (9%) i tableti (3%). Neutralne boje (Paleta boja) je omiljeni stil: 41% poseta, 28% kataloga.
Top 10 slika umetnika Еверет Шин prema broju poseta
Rangirano prema posetama na AllPaintingsStore.com u poslednjih dvanaest meseci, a ne prema oceni kataloga. Prvo mesto zauzima slika Еверет Шин koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
Nude Bathers
500 poseta · 8,6%
-
2
Revue, 1908
300 poseta · 5,2%
-
3
First Row at the Opera, 1942
300 poseta · 5,2%
-
4
The Orchestra Pit, 1906
200 poseta · 3,4%
-
5
Spanish Music Hall
200 poseta · 3,4%
-
6
Paris Exposition
200 poseta · 3,4%
-
7
Cherry Lane Theater
200 poseta · 3,4%
-
8
The Bar at McSorley's
200 poseta · 3,4%
-
9
An Elegant Women In Repose
200 poseta · 3,4%
-
10
Women Seated In The Park
200 poseta · 3,4%
Koliki je mesečni broj poseta stranici Еверет Шин?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži tabelu
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 1.100 | 3.400 |
| Ауг. 2026 | 100 | 300 |
| Сеп. 2026 | 100 | 800 |
Koliki je mesečni broj poseta slikama umetnika Еверет Шин?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta kupci biraju među slikama umetnika Еверет Шин?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tabelu
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 22,0% | 27,6% |
| Blaga senka | 24,0% | 22,4% |
| Blaga luminancija | 42,0% | 31,0% |
| Svetla ravnoteža | 10,0% | 15,5% |
| Svetlostan | 2,0% | 3,5% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 60,0% | 50,0% |
| Suptilne boje | 20,0% | 25,9% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 12,0% | 15,5% |
| Jasna prisutnost boja | 8,0% | 8,6% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 56,2% | 46,9% |
| Neutralne boje | 28,1% | 40,6% |
| Monohromatski | 9,4% | 3,1% |
| Tamni tonovi | 6,2% | 3,1% |
| Pastelne boje | 0,0% | 6,2% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 58,0% | 50,0% |
| Uravnoteženo | 34,0% | 37,9% |
| Živopisno | 8,0% | 12,1% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 18,0% | 17,2% |
| Blag | 26,0% | 29,3% |
| Uravnotežen | 6,0% | 12,1% |
| Upečatljiv | 24,0% | 20,7% |
| Izjava | 26,0% | 20,7% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 14,0% | 8,6% |
| Blago izmešana paleta | 22,0% | 19,0% |
| Uravnotežena harmonija | 2,0% | 5,2% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 38,0% | 31,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 24,0% | 36,2% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Еверет Шин kreću mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži tabelu
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| London Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hippodrome, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Row at the Opera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Spanish Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Orchestra Pit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Fire on 24th Street, New Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs A Stewart Walker in a F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris Street No. 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Acrobat Falling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni ili računari: gde je Еверет Шин pregledao/la?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži tabelu
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 5.100 | 87,9% |
| telefoni | 500 | 8,6% |
| tableti | 200 | 3,4% |
Kakva je jezička struktura publike umetnika Еверет Шин?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži tabelu
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| руски | 300 | 75,0% |
| Norwegian | 100 | 25,0% |
Koliko je dnevnih poseta umetniku Еверет Шин i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži tabelu
| Dan | Posete |
|---|---|
| пет. 25 Сеп. | 400 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 200 |
| уто. 29 Сеп. | 600 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 300 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 100 |
| уто. 6 Окт. | 200 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 400 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 100 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 100 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o zahtevima za Еверет Шин
Koja je najgledanija slika umetnika Еверет Шин?
- Nude Bathers, sa 500 poseta ili 9% pregleda. Cela lista seže do 10. mesta.
Koliko poseta Еверет Шин ima na AllPaintingsStore.com?
- 5.800 u poslednjih dvanaest meseci (1.300 na stranici umetnika, 4.500 na slikama).
Da li se Еверет Шин češće pregleda na telefonima ili računarima?
- Posete su podeljene prema računari (88%), telefoni (9%) i tableti (3%); računari predvodi sa 88%.
Postoji li stil Еверет Шин koji posetioci preferiraju?
- Da, Neutralne boje (Paleta boja): 41% poseta u odnosu na 28% kataloga.