Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Frank Mura na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Frank Mura: brojke koje su važne
Village Scene je najotvorenija slika umetnika Frank Mura: 100 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 33% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede Stanley Hawley (1867–1916) i In West Mersea Essex. Ukupno 500 poseta: 200 poseta stranici umetnika i 300 poseta slikama. Najbolji mesec: Јул. 2026 sa 400 poseta. Blaga senka (Luminansa) je omiljeni stil: 33% poseta, 14% kataloga.
Top 3 slika umetnika Frank Mura prema broju poseta
Rangirano prema posetama na AllPaintingsStore.com u poslednjih dvanaest meseci, a ne prema oceni kataloga. Prvo mesto zauzima slika Frank Mura koju ljudi najčešće otvaraju.
Koliki je mesečni broj poseta stranici Frank Mura?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži tabelu
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 200 | 200 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Koliki je mesečni broj poseta slikama umetnika Frank Mura?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta kupci biraju među slikama umetnika Frank Mura?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tabelu
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 42,9% | 33,3% |
| Blaga senka | 14,3% | 33,3% |
| Blaga luminancija | 42,9% | 33,3% |
| Svetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 0,0% | 0,0% |
| Suptilne boje | 14,3% | 0,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 85,7% | 100,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 14,3% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 71,4% | 66,7% |
| Živopisno | 14,3% | 33,3% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 14,3% | 0,0% |
| Blag | 42,9% | 33,3% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 28,6% | 33,3% |
| Izjava | 14,3% | 33,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 42,9% | 33,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 57,1% | 66,7% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Frank Mura kreću mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži tabelu
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stanley Hawley (1867–1916) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| White Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brittany Fish Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bathers in a River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hayricks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In West Mersea Essex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je jezička struktura publike umetnika Frank Mura?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko je dnevnih poseta umetniku Frank Mura i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži tabelu
| Dan | Posete |
|---|---|
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o zahtevima za Frank Mura
Koja je najgledanija slika umetnika Frank Mura?
- Village Scene, sa 100 poseta ili 33% pregleda. Cela lista seže do 3. mesta.
Koliko poseta Frank Mura ima na AllPaintingsStore.com?
- 500 u poslednjih dvanaest meseci (200 na stranici umetnika, 300 na slikama).
Postoji li stil Frank Mura koji posetioci preferiraju?
- Da, Blaga senka (Luminansa): 33% poseta u odnosu na 14% kataloga.