Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Fric Taulov na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Fric Taulov: brojke koje su važne
At Quimperlé je najotvorenija slika umetnika Fric Taulov: 1.600 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 12% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede The River at Beaulieu i The Old Church by the River. Ukupno 12.500 poseta: 2.100 poseta stranici umetnika i 10.400 poseta slikama. Porast od 611% između Ауг. 2026 i Сеп. 2026. Najbolji mesec: Сеп. 2026 sa 6.400 poseta. Podela uređaja: računari (55%), telefoni (42%) i tableti (3%). Zemljasti tonovi (Paleta boja) je omiljeni stil: 81% poseta, 49% kataloga.
Top 10 slika umetnika Fric Taulov prema broju poseta
Rangirano prema posetama na AllPaintingsStore.com u poslednjih dvanaest meseci, a ne prema oceni kataloga. Prvo mesto zauzima slika Fric Taulov koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
At Quimperlé
1.600 poseta · 11,7%
-
2
The River at Beaulieu
1.400 poseta · 10,2%
-
3
The Old Church by the River
1.100 poseta · 8,0%
-
4
At Quimperle, 1901
1.000 poseta · 7,3%
-
5
The Pier, Dordrecht, 1905
700 poseta · 5,1%
-
6
On the Grand Canal, Venice, 1885
600 poseta · 4,4%
-
7
La rivière à Manéhouville (près de Dieppe)
500 poseta · 3,6%
-
8
French River Landscape with a Stone Bridge
500 poseta · 3,6%
-
9
La vieille fabrique
500 poseta · 3,6%
-
10
Riverside, View of Abbeville, 1894
400 poseta · 2,9%
Koliki je mesečni broj poseta stranici Fric Taulov?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži tabelu
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 700 | 4.500 |
| Ауг. 2026 | 0 | 900 |
| Сеп. 2026 | 1.400 | 5.000 |
Koliki je mesečni broj poseta slikama umetnika Fric Taulov?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta kupci biraju među slikama umetnika Fric Taulov?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tabelu
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 12,0% | 7,3% |
| Blaga senka | 32,0% | 53,3% |
| Blaga luminancija | 30,0% | 31,4% |
| Svetla ravnoteža | 24,0% | 8,0% |
| Svetlostan | 2,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 28,0% | 24,1% |
| Suptilne boje | 38,0% | 41,6% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 24,0% | 29,2% |
| Jasna prisutnost boja | 10,0% | 5,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 48,6% | 80,7% |
| Neutralne boje | 40,0% | 12,9% |
| Tamni tonovi | 11,4% | 6,5% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 26,0% | 35,0% |
| Uravnoteženo | 60,0% | 59,9% |
| Živopisno | 14,0% | 5,1% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 0,7% |
| Blag | 20,0% | 15,3% |
| Uravnotežen | 14,0% | 12,4% |
| Upečatljiv | 18,0% | 29,2% |
| Izjava | 44,0% | 42,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 10,0% | 25,6% |
| Blago izmešana paleta | 6,0% | 11,7% |
| Uravnotežena harmonija | 16,0% | 15,3% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 48,0% | 36,5% |
| Ujedinjena paleta boja | 20,0% | 10,9% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Fric Taulov kreću mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži tabelu
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At Quimperlé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 800 |
| The Old Church by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 |
| The River at Beaulieu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1.100 |
| The Mill Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| On the Banks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Stream through a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| woodland scene with a river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| At Quimperle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Riverside, View of Abbeville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Priest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Telefoni ili računari: gde je Fric Taulov pregledao/la?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži tabelu
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 6.900 | 55,2% |
| telefoni | 5.200 | 41,6% |
| tableti | 400 | 3,2% |
Kakva je jezička struktura publike umetnika Fric Taulov?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži tabelu
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| енглески | 700 | 58,3% |
| шпански | 400 | 33,3% |
| чешки | 100 | 8,3% |
Koliko je dnevnih poseta umetniku Fric Taulov i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži tabelu
| Dan | Posete |
|---|---|
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 200 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 400 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 100 |
| суб. 3 Окт. | 300 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 100 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 200 |
| пет. 9 Окт. | 200 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 200 |
| пон. 12 Окт. | 200 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 900 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 200 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 300 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 200 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 900 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 100 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 200 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 400 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 200 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 200 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 1.000 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 200 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 300 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 400 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 200 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 300 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 1.200 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 200 |
Pitanja o zahtevima za Fric Taulov
Koja je najgledanija slika umetnika Fric Taulov?
- At Quimperlé, sa 1.600 poseta ili 12% pregleda. Cela lista seže do 10. mesta.
Koliko poseta Fric Taulov ima na AllPaintingsStore.com?
- 12.500 u poslednjih dvanaest meseci (2.100 na stranici umetnika, 10.400 na slikama).
Da li se Fric Taulov češće pregleda na telefonima ili računarima?
- Posete su podeljene prema računari (55%), telefoni (42%) i tableti (3%); računari predvodi sa 55%.
Postoji li stil Fric Taulov koji posetioci preferiraju?
- Da, Zemljasti tonovi (Paleta boja): 81% poseta u odnosu na 49% kataloga.