Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Ian Macinnes na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Ian Macinnes: potražnja na prvi pogled
Najgledanija slika umetnika Ian Macinnes na platformi AllPaintingsStore.com tokom poslednjih dvanaest meseci je Stromness Harbour: 300 poseta, što iznosi 43% svih pregleda ovog umetnika. Sledeće po potražnji: Hoy from the Brough of Birsay, Orkney i Trawler in a Storm. Ian Macinnes je ukupno imao 1.400 poseta, od čega 700 na stranici umetnika, a 700 na pojedinačnim slikama. Peak mesec: Јул. 2026, sa 1.400 poseta. Posetioci naginju ka Blag (Kontrast): 100% poseta, u poređenju sa 60% umetnikovog kataloga.
3 najčešće otvaranih dela umetnika Ian Macinnes
Rangiranje po potražnji na osnovu stvarnih poseta u poslednjih dvanaest meseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledano je 3 slika umetnika Ian Macinnes, počevši od najposećenijih.
Koliki je mesečni interes za Ian Macinnes?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Pogledajte podatke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 700 | 700 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
| Окт. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se posjećuju slike umetnika Ian Macinnes?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Kakve slike biraju posetioci umetnika Ian Macinnes?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte podatke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 20,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 40,0% | 42,9% |
| Blaga luminancija | 40,0% | 57,1% |
| Svetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 60,0% | 71,4% |
| Suptilne boje | 40,0% | 28,6% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 60,0% | 71,4% |
| Uravnoteženo | 40,0% | 28,6% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 20,0% | 0,0% |
| Blag | 60,0% | 100,0% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 20,0% | 0,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 60,0% | 71,4% |
| Blago izmešana paleta | 40,0% | 28,6% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 0,0% | 0,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koje su slike umetnika Ian Macinnes najtraženije, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Pogledajte podatke
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoy from the Brough of Birs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Stromness Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| George S. Robertson, Provos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Whalers in Stromn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trawler in a Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima posetioci pretražuju radove Ian Macinnes?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih poseta umetniku Ian Macinnes i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Pogledajte podatke
| Dan | Posete |
|---|---|
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
Ian Macinnes: česta pitanja
Koje su slike umetnika Ian Macinnes najtraženije?
- Stromness Harbour prednjači sa 300 poseta (43% pregleda za Ian Macinnes). Rangiranje iznad prikazuje prvih 3.
Koliki je interes za Ian Macinnes?
- 1.400 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 700 na stranici umetnika i 700 na pojedinačnim slikama.
Koji tip slika Ian Macinnes posetioci preferiraju?
- Blag (Kontrast): 100% poseta za 60% kataloga.