Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Juriaen van Streeck na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Juriaen van Streeck: brojke koje su važne
Still-Life je najotvorenija slika umetnika Juriaen van Streeck: 100 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 20% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede Itas i Schouburg Plate. Ukupno 1.200 poseta: 800 poseta stranici umetnika i 400 poseta slikama. Najbolji mesec: Јул. 2026 sa 1.100 poseta. Izjava (Kontrast) je omiljeni stil: 60% poseta, 18% kataloga.
Top 5 slika umetnika Juriaen van Streeck prema broju poseta
Rangirano prema posetama na AllPaintingsStore.com u poslednjih dvanaest meseci, a ne prema oceni kataloga. Prvo mesto zauzima slika Juriaen van Streeck koju ljudi najčešće otvaraju.
Koliki je mesečni broj poseta stranici Juriaen van Streeck?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži tabelu
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 800 | 300 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Koliki je mesečni broj poseta slikama umetnika Juriaen van Streeck?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta kupci biraju među slikama umetnika Juriaen van Streeck?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tabelu
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 82,3% | 60,0% |
| Blaga senka | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 11,8% | 20,0% |
| Svetla ravnoteža | 5,9% | 20,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 82,3% | 100,0% |
| Suptilne boje | 11,8% | 0,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 5,9% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 88,2% | 80,0% |
| Uravnoteženo | 11,8% | 20,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 23,5% | 20,0% |
| Blag | 41,2% | 20,0% |
| Uravnotežen | 5,9% | 0,0% |
| Upečatljiv | 11,8% | 0,0% |
| Izjava | 17,6% | 60,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 5,9% | 20,0% |
| Blago izmešana paleta | 11,8% | 20,0% |
| Uravnotežena harmonija | 11,8% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 35,3% | 20,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 35,3% | 40,0% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Juriaen van Streeck kreću mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži tabelu
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snack | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With Peaches And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life: Orange, Lemon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stilleben (vanitas) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Itas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Smoker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imbiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Still Life With Oysters,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je jezička struktura publike umetnika Juriaen van Streeck?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko je dnevnih poseta umetniku Juriaen van Streeck i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži tabelu
| Dan | Posete |
|---|---|
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o zahtevima za Juriaen van Streeck
Koja je najgledanija slika umetnika Juriaen van Streeck?
- Still-Life, sa 100 poseta ili 20% pregleda. Cela lista seže do 5. mesta.
Koliko poseta Juriaen van Streeck ima na AllPaintingsStore.com?
- 1.200 u poslednjih dvanaest meseci (800 na stranici umetnika, 400 na slikama).
Postoji li stil Juriaen van Streeck koji posetioci preferiraju?
- Da, Izjava (Kontrast): 60% poseta u odnosu na 18% kataloga.