Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Lucy Willis na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Lucy Willis: potražnja na prvi pogled
Najgledanija slika umetnika Lucy Willis na platformi AllPaintingsStore.com tokom poslednjih dvanaest meseci je After Rain, Tourrette: 700 poseta, što iznosi 29% svih pregleda ovog umetnika. Sledeće po potražnji: Spring Flowers In A Vase i Black Cat And Dappling. Lucy Willis je ukupno imao 2.200 poseta, od čega 500 na stranici umetnika, a 1.700 na pojedinačnim slikama. Peak mesec: Јул. 2026, sa 1.600 poseta. Posetioci naginju ka Neutralne boje (Paleta boja): 94% poseta, u poređenju sa 75% umetnikovog kataloga.
10 najčešće otvaranih dela umetnika Lucy Willis
Rangiranje po potražnji na osnovu stvarnih poseta u poslednjih dvanaest meseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledano je 10 slika umetnika Lucy Willis, počevši od najposećenijih.
-
1
After Rain, Tourrette
700 poseta · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 poseta · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 poseta · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 poseta · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 poseta · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 poseta · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 poseta · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 poseta · 4,2%
-
9
Cats
100 poseta · 4,2%
-
10
The marquee
100 poseta · 4,2%
Koliki je mesečni interes za Lucy Willis?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Pogledajte podatke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 400 | 1.200 |
| Ауг. 2026 | 100 | 100 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
| Окт. 2026 | 0 | 300 |
Koliko često se posjećuju slike umetnika Lucy Willis?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Kakve slike biraju posetioci umetnika Lucy Willis?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte podatke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 0,0% | 4,2% |
| Blaga luminancija | 28,0% | 20,8% |
| Svetla ravnoteža | 54,0% | 66,7% |
| Svetlostan | 18,0% | 8,3% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 56,0% | 45,8% |
| Suptilne boje | 32,0% | 50,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 8,0% | 4,2% |
| Jasna prisutnost boja | 4,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 75,0% | 94,4% |
| Pastelne boje | 17,5% | 5,6% |
| Zemljasti tonovi | 5,0% | 0,0% |
| Priroda | 2,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 34,0% | 33,3% |
| Uravnoteženo | 58,0% | 66,7% |
| Živopisno | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 4,2% |
| Blag | 18,0% | 16,7% |
| Uravnotežen | 4,0% | 4,2% |
| Upečatljiv | 22,0% | 12,5% |
| Izjava | 46,0% | 62,5% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 38,0% | 37,5% |
| Blago izmešana paleta | 16,0% | 8,3% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 8,3% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 26,0% | 37,5% |
| Ujedinjena paleta boja | 12,0% | 8,3% |
Koje su slike umetnika Lucy Willis najtraženije, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Pogledajte podatke
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima posetioci pretražuju radove Lucy Willis?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih poseta umetniku Lucy Willis i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Pogledajte podatke
| Dan | Posete |
|---|---|
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 100 |
| чет. 22 Окт. | 300 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 400 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
Lucy Willis: česta pitanja
Koje su slike umetnika Lucy Willis najtraženije?
- After Rain, Tourrette prednjači sa 700 poseta (29% pregleda za Lucy Willis). Rangiranje iznad prikazuje prvih 10.
Koliki je interes za Lucy Willis?
- 2.200 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 500 na stranici umetnika i 1.700 na pojedinačnim slikama.
Koji tip slika Lucy Willis posetioci preferiraju?
- Neutralne boje (Paleta boja): 94% poseta za 75% kataloga.