Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Pierre-Eugène Montézin na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Pierre-Eugène Montézin: brojke koje su važne
Village under the Rain je najotvorenija slika umetnika Pierre-Eugène Montézin: 100 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što je 10% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede Hay mowing i The road. Ukupno 1.200 poseta: 300 poseta stranici umetnika i 900 poseta slikama. Pad od 100% između Сеп. 2026 i Окт. 2026. Najbolji mesec: Јул. 2026 sa 900 poseta. Snažno kolorističko jedinstvo (Harmonija boja) je omiljeni stil: 70% poseta, 46% kataloga.
Top 10 slika umetnika Pierre-Eugène Montézin prema broju poseta
Rangirano prema posetama na AllPaintingsStore.com u poslednjih dvanaest meseci, a ne prema oceni kataloga. Prvo mesto zauzima slika Pierre-Eugène Montézin koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
Village under the Rain
100 poseta · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 poseta · 10,0%
-
3
The road
100 poseta · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 poseta · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 poseta · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 poseta · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 poseta · 10,0%
-
8
The gear
100 poseta · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 poseta · 10,0%
-
10
The rabbits
100 poseta · 10,0%
Koliki je mesečni broj poseta stranici Pierre-Eugène Montézin?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži tabelu
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 200 | 700 |
| Ауг. 2026 | 0 | 100 |
| Сеп. 2026 | 100 | 0 |
| Окт. 2026 | 0 | 0 |
Koliki je mesečni broj poseta slikama umetnika Pierre-Eugène Montézin?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta kupci biraju među slikama umetnika Pierre-Eugène Montézin?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tabelu
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 24,0% | 10,0% |
| Blaga luminancija | 64,0% | 70,0% |
| Svetla ravnoteža | 12,0% | 20,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 16,0% | 10,0% |
| Suptilne boje | 42,0% | 60,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 40,0% | 30,0% |
| Jasna prisutnost boja | 2,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 68,8% | 80,0% |
| Zemljasti tonovi | 25,0% | 20,0% |
| Pastelne boje | 6,2% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 14,0% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 82,0% | 80,0% |
| Živopisno | 4,0% | 20,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 0,0% |
| Blag | 40,0% | 40,0% |
| Uravnotežen | 24,0% | 20,0% |
| Upečatljiv | 26,0% | 40,0% |
| Izjava | 6,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 14,0% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 8,0% | 10,0% |
| Uravnotežena harmonija | 14,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 46,0% | 70,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 18,0% | 20,0% |
Kako se najpopularnija dela umetnika Pierre-Eugène Montézin kreću mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži tabelu
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je jezička struktura publike umetnika Pierre-Eugène Montézin?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko je dnevnih poseta umetniku Pierre-Eugène Montézin i kakva je prognoza?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži tabelu
| Dan | Posete |
|---|---|
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o zahtevima za Pierre-Eugène Montézin
Koja je najgledanija slika umetnika Pierre-Eugène Montézin?
- Village under the Rain, sa 100 poseta ili 10% pregleda. Cela lista seže do 10. mesta.
Koliko poseta Pierre-Eugène Montézin ima na AllPaintingsStore.com?
- 1.200 u poslednjih dvanaest meseci (300 na stranici umetnika, 900 na slikama).
Postoji li stil Pierre-Eugène Montézin koji posetioci preferiraju?
- Da, Snažno kolorističko jedinstvo (Harmonija boja): 70% poseta u odnosu na 46% kataloga.