Vad innehåller den här sidan?
Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Goswijn Van Der Weyden på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.
Goswijn Van Der Weyden: efterfrågan i korthet
Den mest visade målningen av Goswijn Van Der Weyden på AllPaintingsStore.com under tolv månader är The Gift of Kalmthout: 200 visningar, vilket motsvarar 25% av konstnärens totala visningar. Nästa på efterfrågan: Seven Sacraments (left wing) detail och Diptych of Jeanne of France. Goswijn Van Der Weyden genererade totalt 1 500 besök, varav 900 på artistsidan och 600 på enskilda målningar. Toppmånad: Jul 2026 med 1 000 besök. Köpare tenderar mot Måttlig mjukhet (Färgmättnad): 50% av besöken, i förhållande till 28% av konstnärens katalog.
De 7 målningar av Goswijn Van Der Weyden som köpare öppnar mest
En efterfrågebaserad ranking baserad på faktiska besök under de senaste tolv månaderna på AllPaintingsStore.com: de 7 målningarna av Goswijn Van Der Weyden som visats mest, med de mest besökta först.
-
1
The Gift of Kalmthout, 1511
200 besök · 25,0%
-
2
Seven Sacraments (left wing) detail
100 besök · 12,5%
-
3
Diptych of Jeanne of France
100 besök · 12,5%
-
4
Portrait of a Man (Guillaume Fillastre)
100 besök · 12,5%
-
5
Bladelin Triptych (right wing)
100 besök · 12,5%
-
6
Miraflores Altarpiece (right panel)
100 besök · 12,5%
-
7
Head of the Madonna
100 besök · 12,5%
Hur stort intresse får Goswijn Van Der Weyden varje månad?
Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.
Visa data
| Månad | Konstnärssida | Verkets sidor |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hur ofta visas målningarna av Goswijn Van Der Weyden?
Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.
De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.
Vilken typ av målningar väljer köpare av Goswijn Van Der Weyden?
Varje spindeldiagram jämför två olika saker. Den streckade formen representerar konstnärens egna verk: femtio slumpmässigt utvalda konstverk, sorterade efter en specifik egenskap. Den heldragna formen visar hur besöken faktiskt har fördelats under de senaste tolv månaderna. Där den heldragna formen sträcker sig längre ut än den streckade, drar den typen av konstverk till sig mer uppmärksamhet än vad som är proportionellt i förhållande till konstnärens samlade produktion.
Stämning
Känslomässig ton
Ljusstyrka
Färgmättnad
Färgpalett
Färgintensitet
Kontrast
Färgharmoni
Visa data
| Ljusstyrka | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Mörk | 26,0% | 12,5% |
| Mjuk skugga | 50,0% | 37,5% |
| Mjuk luminans | 16,0% | 37,5% |
| Ljusstyrka | 4,0% | 0,0% |
| Ljusstark | 4,0% | 12,5% |
| Färgmättnad | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Dämpad | 22,0% | 0,0% |
| Dämpad färgsättning | 46,0% | 37,5% |
| Måttlig mjukhet | 28,0% | 50,0% |
| Tydlig färgmättnad | 4,0% | 12,5% |
| Mättad färg | 0,0% | 0,0% |
| Färgpalett | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Jordnära | 82,6% | 62,5% |
| Mörka toner | 8,7% | 12,5% |
| Neutrala toner | 6,5% | 12,5% |
| Monokromt | 2,2% | 12,5% |
| Färgintensitet | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Monokrom | 26,0% | 0,0% |
| Balanserad | 70,0% | 87,5% |
| Livfulla färger | 4,0% | 12,5% |
| Kontrast | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Harmonisk | 6,0% | 12,5% |
| Mild | 2,0% | 0,0% |
| Balanserad | 4,0% | 12,5% |
| Stark kontrast | 24,0% | 12,5% |
| Kontrastnivå | 64,0% | 62,5% |
| Färgharmoni | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Skärande färgskala | 6,0% | 0,0% |
| Mjukt blandad palett | 12,0% | 0,0% |
| Balanserad harmoni | 12,0% | 25,0% |
| Stark färgmässig enhetlighet | 62,0% | 62,5% |
| Enhetlig palett | 8,0% | 12,5% |
Vilka målningar av Goswijn Van Der Weyden är mest eftertraktade, månad för månad?
Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.
Visa data
| Konstverk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Gift of Kalmthout | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bladelin Triptych (central… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isabella of Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Luke Drawing a Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bladelin Triptych (central… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Luke Drawing a Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entombment of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Diptych of Laurent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vilka språk använder köpare av Goswijn Van Der Weyden när de surfar?
Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.
Visa data
| Språk | Besök | Dela |
|---|---|---|
| Spanska | 100 | 100,0% |
Hur många dagliga besök har Goswijn Van Der Weyden, och vad är prognosen?
Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.
Visa data
| Dag | Besök |
|---|---|
| sön 20 Sep | 0 |
| mån 21 Sep | 0 |
| tis 22 Sep | 0 |
| ons 23 Sep | 0 |
| tors 24 Sep | 0 |
| fre 25 Sep | 0 |
| lör 26 Sep | 0 |
| sön 27 Sep | 0 |
| mån 28 Sep | 0 |
| tis 29 Sep | 0 |
| ons 30 Sep | 0 |
| tors 1 Okt | 0 |
| fre 2 Okt | 0 |
| lör 3 Okt | 0 |
| sön 4 Okt | 100 |
| mån 5 Okt | 0 |
| tis 6 Okt | 0 |
| ons 7 Okt | 0 |
| tors 8 Okt | 0 |
| fre 9 Okt | 0 |
| lör 10 Okt | 0 |
| sön 11 Okt (prognos) | 100 |
| mån 12 Okt (prognos) | 0 |
| tis 13 Okt (prognos) | 0 |
| ons 14 Okt (prognos) | 0 |
| tors 15 Okt (prognos) | 0 |
| fre 16 Okt (prognos) | 0 |
| lör 17 Okt (prognos) | 0 |
| sön 18 Okt (prognos) | 200 |
| mån 19 Okt (prognos) | 0 |
| tis 20 Okt (prognos) | 0 |
| ons 21 Okt (prognos) | 0 |
| tors 22 Okt (prognos) | 0 |
| fre 23 Okt (prognos) | 0 |
| lör 24 Okt (prognos) | 0 |
| sön 25 Okt (prognos) | 200 |
| mån 26 Okt (prognos) | 0 |
| tis 27 Okt (prognos) | 0 |
| ons 28 Okt (prognos) | 0 |
| tors 29 Okt (prognos) | 0 |
| fre 30 Okt (prognos) | 0 |
| lör 31 Okt (prognos) | 0 |
Goswijn Van Der Weyden: vanliga frågor
Vilka målningar av Goswijn Van Der Weyden är mest eftertraktade?
- The Gift of Kalmthout leder med 200 besök (25% av Goswijn Van Der Weydens totala visningar). Rankingen ovan visar de 7 främsta.
Hur stort är intresset för Goswijn Van Der Weyden?
- 1 500 besök under tolv månader: 900 på artistsidan och 600 på enskilda målningar.
Vilken typ av målningar av Goswijn Van Der Weyden föredrar köpare?
- Måttlig mjukhet (Färgmättnad): 50% av besöken för 28% av katalogen.