Pengarna tillbaka-garanti · 100 dagar Fri frakt i hela världen
612 262konstverk 52 888konstnärer 5 406museer 32språk

P'u Hsin-yü Vad besökarna tittar på

1896 – 1963

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för P'u Hsin-yü på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

P'u Hsin-yü: besökarnas vy

Besökare öppnar PEAR FLOWER AND BIRD oftare än något annat verk av P'u Hsin-yü: 200 besök under tolv månader, vilket motsvarar 4% av det totala antalet. Sedan kommer AUTUMN COUNTRYSIDE och Kneeling by the River. P'u Hsin-yü fick 4 800 besök: 1 200 på artistsidan, 3 600 på målningar. Trenden är positiv: 100% fler besök i Okt 2026 än i Sep 2026. Den bästa månaden var Jul 2026 med 3 800 besök. Besök per enhet: datorer (81%), mobiltelefoner (17%) och surfplattor (2%). Trenden är tydlig: Enhetlig palett (Färgharmoni) står för 87% av besöken, trots att den endast utgör 70% av katalogen.

P'u Hsin-yü: de 10 målningar som besökare tittar på först

De 10 målningar av P'u Hsin-yü som har flest besök på AllPaintingsStore.com under tolv månader, med de mest besökta först.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 besök · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 besök · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 besök · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 besök · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 besök · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 besök · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 besök · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 besök · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 besök · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 besök · 2,1%

Hur förändras antalet besök på P'u Hsin-yüs sida per månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 20266003 200
Aug 2026200100
Sep 2026100100
Okt 2026300100

Hur förändras antalet besök på P'u Hsin-yüs målningar per månad?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka av P'u Hsin-yüs målningar väcker mest intresse, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna
KonstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Hur ser enhetsfördelningen ut för P'u Hsin-yü-publiken?

Varje tårtbit representerar en typ av enhet: mobil, surfplatta eller dator. Ju större tårtbit, desto fler besök kom från den enheten under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
EnhetBesökDela
datorer3 90081,2%
mobiltelefoner80016,7%
surfplattor1002,1%

Vilka språk använder besökarna hos P'u Hsin-yü när de surfar?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa siffrorna
SpråkBesökDela
Tyska10033,3%
Engelska10033,3%
Franska10033,3%

Hur många besök per dag får P'u Hsin-yü, och vad är nästa steg?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna
DagBesök
lör 17 Okt0
sön 18 Okt100
mån 19 Okt0
tis 20 Okt0
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt100
lör 24 Okt0
sön 25 Okt0
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt0
tors 29 Okt0
fre 30 Okt0
lör 31 Okt0
sön 1 Nov0
mån 2 Nov100
tis 3 Nov400
ons 4 Nov0
tors 5 Nov0
fre 6 Nov0
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)100
mån 9 Nov (prognos)100
tis 10 Nov (prognos)400
ons 11 Nov (prognos)0
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)100
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)100
mån 16 Nov (prognos)100
tis 17 Nov (prognos)400
ons 18 Nov (prognos)0
tors 19 Nov (prognos)0
fre 20 Nov (prognos)100
lör 21 Nov (prognos)0
sön 22 Nov (prognos)100
mån 23 Nov (prognos)100
tis 24 Nov (prognos)500
ons 25 Nov (prognos)0
tors 26 Nov (prognos)0
fre 27 Nov (prognos)100

Om P'u Hsin-yü på AllPaintingsStore.com

Vilken målning av P'u Hsin-yü har flest besök?

PEAR FLOWER AND BIRD: 200 besök, 4% av visningarna. 10 målningar är rankade ovanför.

Hur stor är P'u Hsin-yüs målgrupp?

4 800 besök under tolv månader, 1 200 på artistsidan och 3 600 på målningarna.

Vilka enheter använder besökarna till P'u Hsin-yü?

Fördelningen av besöken är datorer (81%), mobiltelefoner (17%) och surfplattor (2%); datorer är vanligast med 81%.

Vilken stil på P'u Hsin-yüs målningar lockar besökare?

Enhetlig palett (Färgharmoni) målningar: 87% av besöken, 70% av katalogen.