Pengarna tillbaka-garanti · 100 dagar Fri frakt i hela världen
637 378konstverk 50 752konstnärer 4 658museer 32språk

Thomas Edwin Mostyn Vad köpare tittar på

1864 – 1930

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Thomas Edwin Mostyn på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Thomas Edwin Mostyn: köparns perspektiv

Köpare öppnar The Green Gown oftare än något annat verk av Thomas Edwin Mostyn: 700 besök under tolv månader, vilket motsvarar 10% av det totala antalet. Sedan kommer A Magical Morning och Evening Reverie. Thomas Edwin Mostyn fick 6 800 besök: 500 på artistsidan, 6 300 på målningar. Trenden avtog: 68% färre besök i Sep 2026 än i Aug 2026. Den bästa månaden var Jul 2026 med 4 100 besök. Besök per enhet: datorer (84%), mobiltelefoner (15%) och surfplattor (1%). Trenden är tydlig: Mörka toner (Färgpalett) står för 21% av besöken, trots att den endast utgör 3% av katalogen.

Thomas Edwin Mostyn: de 10 målningar som köpare tittar på först

De 10 målningar av Thomas Edwin Mostyn som har flest besök på AllPaintingsStore.com under tolv månader, med de mest besökta först.

  1. The Green Gown 1 The Green Gown 700 besök · 10,3%
  2. A Magical Morning 2 A Magical Morning 500 besök · 7,4%
  3. Evening Reverie 3 Evening Reverie 500 besök · 7,4%
  4. King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490 4 King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920 300 besök · 4,4%
  5. The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 5 The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 300 besök · 4,4%
  6. Mountain Landscape with Figures 6 Mountain Landscape with Figures 300 besök · 4,4%
  7. The Sanctuary 7 The Sanctuary, 1910 200 besök · 2,9%
  8. Garden of Love 8 Garden of Love 200 besök · 2,9%
  9. The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire 9 The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907 200 besök · 2,9%
  10. Breezy Day, Devon 10 Breezy Day, Devon 200 besök · 2,9%

Hur förändras antalet besök på Thomas Edwin Mostyns sida per månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260200
Jul 20264003 700
Aug 20261001 800
Sep 20260600

Hur förändras antalet besök på Thomas Edwin Mostyns målningar per månad?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka av Thomas Edwin Mostyns målningar väcker mest intresse, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa siffrorna
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Flight (The Belgian Refugee…000000000000
The Sanctuary00000000002000
Garden of Love00000000020000
Portrait of an Unnamed Gent…000000000000
Dawn00000000001000
Memory's Garden000000000000
The Jewelled Casket00000000000100
I wonder000000000000
Sir William Henry Talbot000000000000
James Thomas Blair00000000010000

Hur ser enhetsfördelningen ut för Thomas Edwin Mostyn-publiken?

Varje tårtbit representerar en typ av enhet: mobil, surfplatta eller dator. Ju större tårtbit, desto fler besök kom från den enheten under de senaste tolv månaderna.

Visa siffrorna
EnhetBesökDela
datorer5 70083,8%
mobiltelefoner1 00014,7%
surfplattor1001,5%

Vilka språk surfar köparna av Thomas Edwin Mostyn på?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Visa siffrorna
SpråkBesökDela
Engelska30075,0%
Franska10025,0%

Hur många besök per dag får Thomas Edwin Mostyn, och vad är nästa steg?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa siffrorna
DagBesök
lör 26 Sep0
sön 27 Sep0
mån 28 Sep0
tis 29 Sep0
ons 30 Sep0
tors 1 Okt0
fre 2 Okt0
lör 3 Okt0
sön 4 Okt0
mån 5 Okt100
tis 6 Okt0
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt0
sön 11 Okt0
mån 12 Okt100
tis 13 Okt2 000
ons 14 Okt100
tors 15 Okt300
fre 16 Okt0
lör 17 Okt (prognos)0
sön 18 Okt (prognos)0
mån 19 Okt (prognos)300
tis 20 Okt (prognos)2 700
ons 21 Okt (prognos)100
tors 22 Okt (prognos)400
fre 23 Okt (prognos)0
lör 24 Okt (prognos)0
sön 25 Okt (prognos)0
mån 26 Okt (prognos)300
tis 27 Okt (prognos)3 400
ons 28 Okt (prognos)200
tors 29 Okt (prognos)500
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)400
tis 3 Nov (prognos)4 000
ons 4 Nov (prognos)200
tors 5 Nov (prognos)600
fre 6 Nov (prognos)0

Om Thomas Edwin Mostyn på AllPaintingsStore.com

Vilken målning av Thomas Edwin Mostyn har flest besök?

The Green Gown: 700 besök, 10% av visningarna. 10 målningar är rankade ovanför.

Hur stor är Thomas Edwin Mostyns målgrupp?

6 800 besök under tolv månader, 500 på artistsidan och 6 300 på målningarna.

Vilka enheter använder besökarna till Thomas Edwin Mostyn?

Fördelningen av besöken är datorer (84%), mobiltelefoner (15%) och surfplattor (1%); datorer är vanligast med 84%.

Vilken stil på målningar av Thomas Edwin Mostyn lockar köpare?

Mörka toner (Färgpalett) målningar: 21% av besöken, 3% av katalogen.