Vad innehåller den här sidan?
Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Wolf Kahn på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.
Wolf Kahn: de siffror som räknas
An Orange Watercourse Runs Through It är Wolf Kahn mest visade målning: 1 100 visningar under tolv månader, vilket motsvarar 73% av konstnärens totala visningar. Det följs av Purple House in the Greenwood och Magenta World. Totalt 1 700 besök: 900 till konstnärens sida och 800 till målningarna. Minskning med 100% mellan Sep 2026 och Okt 2026. Bästa månad: Sep 2026 med 1 100 besök. Jordnära (Färgpalett) är den föredragna stilen: 79% av besöken, 11% av katalogen.
Topp 5 målningar av Wolf Kahn baserat på visningar
Rankad efter besök på AllPaintingsStore.com under de senaste tolv månaderna, inte efter katalogbetyg. Rank 1 är den målning av Wolf Kahn som folk öppnar mest.
Vad är den månatliga trafiken för sidan Wolf Kahn?
Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.
Visa tabellen
| Månad | Konstnärssida | Verkets sidor |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 100 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 700 | 400 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hur stor är den månatliga trafiken för Wolf Kahns målningar?
Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.
De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.
Vilka av Wolf Kahns målningar väljer besökarna?
Varje spindeldiagram jämför två olika saker. Den streckade formen representerar konstnärens egna verk: femtio slumpmässigt utvalda konstverk, sorterade efter en specifik egenskap. Den heldragna formen visar hur besöken faktiskt har fördelats under de senaste tolv månaderna. Där den heldragna formen sträcker sig längre ut än den streckade, drar den typen av konstverk till sig mer uppmärksamhet än vad som är proportionellt i förhållande till konstnärens samlade produktion.
Stämning
Känslomässig ton
Ljusstyrka
Färgmättnad
Färgpalett
Färgintensitet
Kontrast
Färgharmoni
Visa tabellen
| Ljusstyrka | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Mörk | 0,0% | 0,0% |
| Mjuk skugga | 9,1% | 6,7% |
| Mjuk luminans | 18,2% | 6,7% |
| Ljusstyrka | 18,2% | 80,0% |
| Ljusstark | 54,5% | 6,7% |
| Färgmättnad | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Dämpad | 36,4% | 0,0% |
| Dämpad färgsättning | 18,2% | 13,3% |
| Måttlig mjukhet | 0,0% | 0,0% |
| Tydlig färgmättnad | 36,4% | 13,3% |
| Mättad färg | 9,1% | 73,3% |
| Färgpalett | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Jordnära | 11,1% | 78,6% |
| Pastellfärger | 44,4% | 7,1% |
| Neutrala toner | 33,3% | 7,1% |
| Varma toner | 11,1% | 7,1% |
| Färgintensitet | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Monokrom | 27,3% | 0,0% |
| Balanserad | 18,2% | 6,7% |
| Livfulla färger | 54,5% | 93,3% |
| Kontrast | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Harmonisk | 81,8% | 86,7% |
| Mild | 9,1% | 6,7% |
| Balanserad | 0,0% | 0,0% |
| Stark kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastnivå | 9,1% | 6,7% |
| Färgharmoni | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Skärande färgskala | 9,1% | 0,0% |
| Mjukt blandad palett | 9,1% | 6,7% |
| Balanserad harmoni | 18,2% | 6,7% |
| Stark färgmässig enhetlighet | 27,3% | 80,0% |
| Enhetlig palett | 36,4% | 6,7% |
Hur presterar Wolf Kahns mest populära målningar månad för månad?
Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.
Visa tabellen
| Konstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Orange Watercourse Runs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 | 0 |
| Brush Pile in Early Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| South Bridge, Springfield,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off Mount Richardson Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green and Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Whetstone Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pale Complimentaries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Magenta World | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Purple House in the Greenwo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hur ser den språkliga fördelningen ut för Wolf Kahns publik?
Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.
Hur många dagliga besök har Wolf Kahn, och vad är prognosen?
Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.
Visa tabellen
| Dag | Besök |
|---|---|
| tis 13 Okt | 0 |
| ons 14 Okt | 0 |
| tors 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lör 17 Okt | 0 |
| sön 18 Okt | 0 |
| mån 19 Okt | 0 |
| tis 20 Okt | 0 |
| ons 21 Okt | 0 |
| tors 22 Okt | 0 |
| fre 23 Okt | 0 |
| lör 24 Okt | 0 |
| sön 25 Okt | 0 |
| mån 26 Okt | 0 |
| tis 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tors 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lör 31 Okt | 0 |
| sön 1 Nov | 0 |
| mån 2 Nov | 100 |
| tis 3 Nov (prognos) | 0 |
| ons 4 Nov (prognos) | 0 |
| tors 5 Nov (prognos) | 0 |
| fre 6 Nov (prognos) | 0 |
| lör 7 Nov (prognos) | 0 |
| sön 8 Nov (prognos) | 0 |
| mån 9 Nov (prognos) | 100 |
| tis 10 Nov (prognos) | 0 |
| ons 11 Nov (prognos) | 0 |
| tors 12 Nov (prognos) | 0 |
| fre 13 Nov (prognos) | 0 |
| lör 14 Nov (prognos) | 0 |
| sön 15 Nov (prognos) | 0 |
| mån 16 Nov (prognos) | 200 |
| tis 17 Nov (prognos) | 0 |
| ons 18 Nov (prognos) | 0 |
| tors 19 Nov (prognos) | 0 |
| fre 20 Nov (prognos) | 0 |
| lör 21 Nov (prognos) | 0 |
| sön 22 Nov (prognos) | 0 |
| mån 23 Nov (prognos) | 200 |
Frågor om efterfrågan på Wolf Kahn
Vilken är den mest sedda målningen av Wolf Kahn?
- An Orange Watercourse Runs Through It, med 1 100 besök eller 73% av visningarna. Den fullständiga listan sträcker sig till plats 5.
Hur många besök får Wolf Kahn på AllPaintingsStore.com?
- 1 700 under tolv månader (900 på konstnärens sida, 800 på målningarna).
Finns det en stil av Wolf Kahn som besökarna föredrar?
- Ja, Jordnära (Färgpalett): 79% av besöken mot 11% av katalogen.