Bernardo Strozzi — 3D Sanal Müze
Bernardo Strozzi imzalı 32 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Uyuyan Çocuk – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- St Maurice and the Angel – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Banquet at the House of Simon (detail) – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Allegory of Arts – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- David with the Head of Goliath – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Bernardo Strozzi: Portrait of a Knight
- St Roch
- Doge Francesco Erizzo (1566-1646) – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- St Cecilia, Bernardo Strozzi
- Prophet Elijah and the Widow of Sarepta, Bernardo Strozzi
- Salome with the head of St John the Baptist
- The Cook – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Lute Player – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- St Cecilia – yağlı boya reprodüksiyon
- The Madonna of Justice – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Bernardo Strozzi tarafından St John the Baptist
- Bernardo Strozzi: St. Gerardo Sagredo, Bishop of Csanád
- Gamba Player – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- The Sermon of St. John the Baptist – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Bernardo Strozzi: Bishop Alvise Grimani
- The Cook – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Banquet at the House of Simon (detail) – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- St Veronica, Bernardo Strozzi
- Saint Antony of Padua holding Baby Jesus – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- The Release of St. Peter – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Portrait of a Knight (detail) – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- A Personification of Fame – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- The Healing of Tobit – yağlı boya reprodüksiyon
- Saint Francis – Bernardo Strozzi tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- The Annunciation
- Salome – yağlı boya reprodüksiyon
- Saint Catherine of Alexandria
Bernardo Strozzi
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



