Cliff Holden — 3D Sanal Müze
Cliff Holden imzalı 12 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Female Nude Reclining (verso) – yağlı boya reprodüksiyon
- Two Seated Figures – yağlı boya reprodüksiyon
- Pietà – Cliff Holden tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Standing Figure, Cliff Holden
- Seated Figure (verso) – yağlı boya reprodüksiyon
- Standing Figure (recto)
- Self Portrait – Cliff Holden tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Family on Beach, Cliff Holden
- Cliff Holden: Reclining Form 1
- Yellow Seated Figure – Cliff Holden tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Bathers – yağlı boya reprodüksiyon
- The Bathers, Cliff Holden
Cliff Holden
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



