Frances Hodgkins — 3D Sanal Müze
Frances Hodgkins imzalı 26 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Frances Hodgkins: The Edwardians
- Still life : anemones and hyacinths – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Chairs and Pots, Frances Hodgkins
- The white house – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Untitled [Still life with a bottle] – yağlı boya reprodüksiyon
- Frances Hodgkins tarafından Flatford Mill
- Frances Hodgkins: The Wheelwright's Shop
- Portrait of Arthur Lett-Haines – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Untitled (963) – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Spring in the Ravine, Frances Hodgkins
- Frances Hodgkins tarafından Untitled (924)
- Untitled (878) – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Frances Hodgkins tarafından Untitled (787)
- Frances Hodgkins: Self Portrait: Still Life
- Untitled (528) – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Untitled (355) – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Child in a pram – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Untitled (762)
- Untitled (146) – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Frances Hodgkins: Untitled (542)
- Untitled (836) – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Frances Hodgkins: Belgian Mother and Child
- Untitled (699)
- A wet day on a wild coast
- Untitled (688) – Frances Hodgkins tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Untitled (752)
Frances Hodgkins
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



