Harry Callahan — 3D Sanal Müze
Harry Callahan imzalı 32 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Untitled New York Skyscrapers – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Untitled New York, Harry Callahan
- Providence, Rhode Island
- Cuzco, Peru – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Lake Michigan – yağlı boya reprodüksiyon
- Eleanor, Port Huron – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Cape Cod, Harry Callahan
- Providence, Harry Callahan
- (Untitled) ( 372)
- Siena, Italy – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Spider Web, Aix en Provence, Harry Callahan
- Villahermosa, Mexico – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Spruce Trees – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Campeche, Mexico
- Detroit – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Harry Callahan tarafından Alley, Chicago
- Sunlight on Water
- Harry Callahan: Dearborn Street, Chicago
- Trees, Aix en Provence – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Barbara, Harry Callahan
- Collages
- Eleanor, Chicago – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Cutouts
- Rome
- Harry Callahan tarafından Horseneck Beach, Massachusetts
- Eleanor, Wisconsin
- Rhode Island – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Eleanor, Aix en Provence, France
- Multiple Exposure
- Port Huron, Michigan – Harry Callahan tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Harry Callahan: Rocks and Grasses, Wisconsin
- Collage – yağlı boya reprodüksiyon
Harry Callahan
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



