Henry Lamb — 3D Sanal Müze
Henry Lamb imzalı 32 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Manon
- Hiatt C. Baker, Council (1909–1934), Pro Chancellor (1929–1934) – yağlı boya reprodüksiyon
- Sir Paul Gavrilovitch Vinogradoff (1854–1925), Henry Lamb
- Henry Lamb tarafından A Bristol Committee
- Henry Lamb tarafından George Lawrence Kennedy (1882–1954), Commoner (1901), Designed and Built Holywell Manor (1931–1932)
- Kenneth Norman Bell (1884–1951), Scholar (1903), Fellow and Tutor in Modern History (1919–1941), Founding Secretary of the Balliol Society (1927–1950), Henry Lamb
- William Loudon Mollison (1851–1929), Master (1915–1929) – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Sir James Fitzjames Duff (1898–1970), Henry Lamb
- Sir Michael Ernest Sadler (1861–1943), KCSI, CB, LLD, DLitt, Vice Chancellor of the University of Leeds (1911–1923) – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Henry Lamb tarafından Mrs Kennedy
- Henry Lamb: Lady Pansey Lamb, née Pakenham (1904–1999), Interior Designer
- Bahçe, Coombe Bissett, Wiltshire – yağlı boya reprodüksiyon
- Group Portrait – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Lytton Strachey – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Francis John Lys (1863–1947), Provost of Worcester College (1919–1946) – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- The River Ebble, Wiltshire
- Breton Youth – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Trooper Juneau, Canadian Forces – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Henrietta Reading – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Ernest Alfred Benians (1880–1952), Fellow, Master (1933) – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Football Fans
- Trooper Owen, 40th Battalion RTR, Henry Lamb
- Girl Knitting, Portrait of Felicia, the Artist's Younger Daughter, Henry Lamb
- Ernest George Hardy (1852–1925) – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Henry Lamb: Joan Pernel Strachey, Principal (1923–1941)
- Village in Burgundy – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Henry Lamb tarafından Eleven O'clock in the Forecastle
- Tool Inspection – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Bombardier Olg, Canadian Forces
- Tea Things – Henry Lamb tarafından yağlı boya reprodüksiyon
- Teas, Henry Lamb
- Robert Ranulph Marett (1866–1943), Henry Lamb
Henry Lamb
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



