Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Constantin Meunier için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Constantin Meunier: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Constantin Meunier tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla De buildrager, (1898) tablosunu açıyor: on iki ay içinde 300 görüntüleme ile toplamın 33% kadarı. Ardından Monument Au Travail (Detail) (7) ve Buste d'emmanuel chabrier gelir. Constantin Meunier toplam 3.300 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 2.400, tablolarında ise 900 ziyaret. Momentum pozitif: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 350% daha fazla ziyaret edildi. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 2.200 ziyaret. Cihaza göre ziyaretler: bilgisayarlar (76%) ve telefonlar (24%). Tercih net: Dengeli Uyum (Renk Uyumu), ziyaretlerin 78% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 32% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Constantin Meunier: alıcıların ilk baktığı 6 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Constantin Meunier adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 6 tablosu.
-
1
De buildrager, (1898)
300 görüntüleme · 33,3%
-
2
Monument Au Travail (Detail) (7)
200 görüntüleme · 22,2%
-
3
Buste d'emmanuel chabrier
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
Monument Au Travail (Detail) (5)
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
Monument Au Travail (Bruxelles)
100 görüntüleme · 11,1%
-
6
The Porter, 1887
100 görüntüleme · 11,1%
Constantin Meunier sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 1.600 | 600 |
| Ağu 2026 | 100 | 100 |
| Eyl 2026 | 700 | 200 |
Constantin Meunier tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Constantin Meunier tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 15,8% | 0,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 21,1% | 44,4% |
| Parlak Denge | 42,1% | 33,3% |
| Işıltılı | 21,1% | 22,2% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 57,9% | 44,4% |
| Hafif Renk Tonları | 26,3% | 22,2% |
| Dengeli Yumuşaklık | 15,8% | 33,3% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 31,6% | 22,2% |
| Dengeli | 63,2% | 44,4% |
| Canlı | 5,3% | 33,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 10,5% | 11,1% |
| Yumuşak | 5,3% | 0,0% |
| Dengeli | 5,3% | 0,0% |
| Belirgin | 36,8% | 55,6% |
| Beyan | 42,1% | 33,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 10,5% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 21,1% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 31,6% | 77,8% |
| Güçlü Renk Uyumu | 26,3% | 22,2% |
| Uyumlu Palet | 10,5% | 0,0% |
Constantin Meunier tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Porter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sower, (2) (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der hafenarbeiter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The sower, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheval a L'abreuvoir, (1899) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument Au Travail (Detail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De buildrager, (1898) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Der hafenarbeiter (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der huttenarbeiter, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The bust of a docker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Constantin Meunier kitlesinin cihaz dağılımı nasıldır?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
İstatistikleri görüntüle
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 2.500 | 75,8% |
| telefonlar | 800 | 24,2% |
Constantin Meunier sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| Portekizce | 400 | 57,1% |
| Almanca | 200 | 28,6% |
| İspanyolca | 100 | 14,3% |
Constantin Meunier günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 20 Eyl | 0 |
| Pzt 21 Eyl | 100 |
| Sal 22 Eyl | 0 |
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 100 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 100 |
| Paz 27 Eyl | 200 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 100 |
| Cmt 3 Eki | 100 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 12 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 13 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Constantin Meunier hakkında
Constantin Meunier tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- De buildrager, (1898): 300 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 33%'i. Üst sıralarda 6 tablo yer alıyor.
Constantin Meunier kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 3.300 ziyaret; 2.400 sanatçı sayfasında ve 900 tablolar üzerinde.
Constantin Meunier ziyaretçileri hangi cihazları kullanıyor?
- Ziyaretlerin dağılımı bilgisayarlar (76%) ve telefonlar (24%); bilgisayarlar %76% ile ilk sırada yer alıyor.
Constantin Meunier tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Dengeli Uyum (Renk Uyumu) tabloları: ziyaretlerin 78%'i, kataloğun 32%'ı.