Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Eva Gonzalès için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Eva Gonzalès: önemli rakamlar
A Loge in the Theatre des Italiens, Eva Gonzalès tarafından yapılan en çok açılan tablodur: on iki ay içinde 500 görüntüleme, sanatçının toplam görüntülemelerinin 12%'i. Ardından Nanny and Baby ve Portrait of a Young Woman gelir. Toplam 5.600 ziyaret: sanatçı sayfasını 1.700 kez ve tabloları 3.900 kez ziyaret etti. Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 62% artış gösterdi. En iyi ay: 3.300 ziyaret ile Tem 2026 Cihaz dağılımı: bilgisayarlar (79%), telefonlar (20%) ve tabletler (2%). Tek renkli (Renk Yoğunluğu) tercih edilen stildir: ziyaretlerin 66% kadarı, kataloğun 48% kadarı.
Ziyaret sayısına göre Eva Gonzalès tarafından yapılan en popüler 10 tablo
Katalog puanına göre değil, son on iki ayda AllPaintingsStore.com üzerindeki ziyaret sayısına göre sıralanmıştır. 1. sıra, insanların en çok incelediği Eva Gonzalès tablosudur.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 görüntüleme · 12,2%
-
2
Nanny and Baby, 1877
500 görüntüleme · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 görüntüleme · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 görüntüleme · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 görüntüleme · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 görüntüleme · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 görüntüleme · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 görüntüleme · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 görüntüleme · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 görüntüleme · 2,4%
Eva Gonzalès sayfasının aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tabloyu göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 100 |
| Tem 2026 | 700 | 2.600 |
| Ağu 2026 | 200 | 600 |
| Eyl 2026 | 700 | 600 |
Eva Gonzalès tarafından yapılan tabloların aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Alıcılar Eva Gonzalès tarafından yapılan tablolar arasından hangilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tabloyu göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 30,0% | 41,5% |
| Yumuşak Gölge | 30,0% | 36,6% |
| Yumuşak Aydınlık | 22,5% | 17,1% |
| Parlak Denge | 17,5% | 4,9% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 32,5% | 43,9% |
| Hafif Renk Tonları | 42,5% | 34,2% |
| Dengeli Yumuşaklık | 20,0% | 19,5% |
| Net Renk Varlığı | 5,0% | 2,4% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 63,6% | 74,2% |
| Nötr Tonlar | 30,3% | 19,4% |
| Koyu tonlar | 3,0% | 3,2% |
| Doğal Tonlar | 3,0% | 3,2% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 47,5% | 65,8% |
| Dengeli | 42,5% | 31,7% |
| Canlı | 10,0% | 2,4% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 7,5% | 4,9% |
| Yumuşak | 12,5% | 2,4% |
| Dengeli | 10,0% | 17,1% |
| Belirgin | 15,0% | 17,1% |
| Beyan | 55,0% | 58,5% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 15,0% | 19,5% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 7,5% | 19,5% |
| Dengeli Uyum | 22,5% | 24,4% |
| Güçlü Renk Uyumu | 45,0% | 34,2% |
| Uyumlu Palet | 10,0% | 2,4% |
Eva Gonzalès tarafından yapılan en popüler tablolar ay bazında nasıl bir performans sergiliyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tabloyu göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny and Baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefonlar veya bilgisayarlar: Eva Gonzalès nerelerde gezindi?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tabloyu göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 4.400 | 78,6% |
| telefonlar | 1.100 | 19,6% |
| tabletler | 100 | 1,8% |
Eva Gonzalès izleyicilerinin dil dağılımı nasıldır?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tabloyu göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İspanyolca | 300 | 27,3% |
| İtalyanca | 300 | 27,3% |
| Bulgarca | 200 | 18,2% |
| Almanca | 100 | 9,1% |
| İngilizce | 100 | 9,1% |
| Portekizce | 100 | 9,1% |
Eva Gonzalès için günlük ziyaret sayısı nedir ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tabloyu göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 300 |
| Cum 25 Eyl | 100 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 300 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 100 |
| Cum 2 Eki | 300 |
| Cmt 3 Eki | 200 |
| Paz 4 Eki | 100 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 100 |
| Cmt 10 Eki | 200 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 200 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Eva Gonzalès hakkındaki soruların talebi
Eva Gonzalès tarafından yapılan en çok görüntülenen tablo hangisidir?
- 500 görüntüleme veya görüntülemelerin 12% kadarıyla A Loge in the Theatre des Italiens, 10. sıraya kadar uzanan listenin içinde yer alıyor.
Eva Gonzalès, AllPaintingsStore.com üzerinde kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 5.600 (1.700 sanatçı sayfasında, 3.900 tablolar üzerinde).
Eva Gonzalès daha çok telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı inceleniyor?
- Ziyaretler bilgisayarlar (79%), telefonlar (20%) ve tabletler (2%) şeklinde dağılım göstermektedir; bilgisayarlar ise 79% ile öne geçmektedir.
Ziyaretçilerin tercih ettiği bir Eva Gonzalès stili var mı?
- Evet, Tek renkli (Renk Yoğunluğu): 48% oranındaki kataloğa karşılık ziyaretlerin 66% kadarı.