Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Frederick Henry Henshaw için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Frederick Henry Henshaw: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Frederick Henry Henshaw tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla Landscape with Cattle tablosunu açıyor: on iki ay içinde 200 görüntüleme ile toplamın 29% kadarı. Ardından Dinas Betws y Coed ve An Old Oak, Forest of Arden gelir. Frederick Henry Henshaw toplam 1.200 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 600, tablolarında ise 600 ziyaret. Momentum yavaşladı: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 100% daha az ziyaret edildi. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 1.000 ziyaret. Tercih net: Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu), ziyaretlerin 57% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 28% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Frederick Henry Henshaw: alıcıların ilk baktığı 6 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Frederick Henry Henshaw adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 6 tablosu.
-
1
Landscape with Cattle
200 görüntüleme · 28,6%
-
2
Dinas Betws y Coed, 1851
100 görüntüleme · 14,3%
-
3
An Old Oak, Forest of Arden, 1850
100 görüntüleme · 14,3%
-
4
A Forest Glade
100 görüntüleme · 14,3%
-
5
The Broken Bough (panel in the Everitt Cabinet), 1881
100 görüntüleme · 14,3%
-
6
Temple of Vesta, Tivoli
100 görüntüleme · 14,3%
Frederick Henry Henshaw sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 400 | 600 |
| Ağu 2026 | 200 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Frederick Henry Henshaw tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Frederick Henry Henshaw tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 8,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 24,0% | 14,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 56,0% | 71,4% |
| Parlak Denge | 12,0% | 14,3% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 16,0% | 14,3% |
| Hafif Renk Tonları | 28,0% | 57,1% |
| Dengeli Yumuşaklık | 48,0% | 28,6% |
| Net Renk Varlığı | 8,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 46,2% | 40,0% |
| Nötr Tonlar | 38,5% | 60,0% |
| Koyu tonlar | 15,4% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 24,0% | 14,3% |
| Dengeli | 64,0% | 71,4% |
| Canlı | 12,0% | 14,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 4,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 8,0% | 14,3% |
| Dengeli | 4,0% | 14,3% |
| Belirgin | 12,0% | 0,0% |
| Beyan | 72,0% | 71,4% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 4,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 4,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 8,0% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 52,0% | 71,4% |
| Uyumlu Palet | 32,0% | 28,6% |
Frederick Henry Henshaw tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tintern Abbey from the Chep… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tintern Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tree Trunk and Foxglove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Forest Glade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Footbridge over the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Forest Glade, Arden, Warw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temple of Vesta, Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Five Barred Gate at Yardley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle from the Gre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Frederick Henry Henshaw sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 100,0% |
Frederick Henry Henshaw günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 100 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 100 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 100 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 100 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Frederick Henry Henshaw hakkında
Frederick Henry Henshaw tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- Landscape with Cattle: 200 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 29%'i. Üst sıralarda 6 tablo yer alıyor.
Frederick Henry Henshaw kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 1.200 ziyaret; 600 sanatçı sayfasında ve 600 tablolar üzerinde.
Frederick Henry Henshaw tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu) tabloları: ziyaretlerin 57%'i, kataloğun 28%'ı.