Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gunnar Berg için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gunnar Berg: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Gunnar Berg tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord) tablosunu açıyor: on iki ay içinde 900 görüntüleme ile toplamın 32% kadarı. Ardından From Svolvær Harbor ve Svolvær gelir. Gunnar Berg toplam 2.800 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 400, tablolarında ise 2.400 ziyaret. Momentum yavaşladı: Eki 2026 döneminde, Eyl 2026 dönemine kıyasla 78% daha az ziyaret edildi. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 1.500 ziyaret. Tercih net: Dramatik (Duygusal Ton), ziyaretlerin 75% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 33% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Gunnar Berg: alıcıların ilk baktığı 7 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Gunnar Berg adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 7 tablosu.
-
1
Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord)
900 görüntüleme · 32,1%
-
2
From Svolvær Harbor
600 görüntüleme · 21,4%
-
3
Svolvær, 1889
400 görüntüleme · 14,3%
-
4
Untitled (AQRR5V)
400 görüntüleme · 14,3%
-
5
Fra Svolvær, 1889
300 görüntüleme · 10,7%
-
6
Norwegian Sjekter ved Nordlandskysten
100 görüntüleme · 3,6%
-
7
Fra Svolvær i Lofoten ( From Svolvaer in Lofoten, Norway)
100 görüntüleme · 3,6%
Gunnar Berg sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 200 | 1.300 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 200 | 700 |
| Eki 2026 | 0 | 200 |
Gunnar Berg tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Gunnar Berg tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Dramatik | 33,3% | 75,0% |
| Huzurlu | 33,3% | 25,0% |
| Huzurlu | 33,3% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 7,7% | 10,7% |
| Yumuşak Aydınlık | 69,2% | 67,9% |
| Parlak Denge | 7,7% | 21,4% |
| Işıltılı | 15,4% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 61,5% | 60,7% |
| Hafif Renk Tonları | 23,1% | 39,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 0,0% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 15,4% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 42,9% | 61,1% |
| Nötr Tonlar | 28,6% | 38,9% |
| Pastel tonlar | 28,6% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 53,8% | 57,1% |
| Dengeli | 30,8% | 42,9% |
| Canlı | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 15,4% | 0,0% |
| Yumuşak | 30,8% | 25,0% |
| Dengeli | 23,1% | 28,6% |
| Belirgin | 7,7% | 0,0% |
| Beyan | 23,1% | 46,4% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 30,8% | 35,7% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 15,4% | 14,3% |
| Dengeli Uyum | 15,4% | 25,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 15,4% | 14,3% |
| Uyumlu Palet | 23,1% | 10,7% |
Gunnar Berg tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trollfjordslaget (The Battl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 100 |
| Fra Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishingboats in the Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| Gravferd i Lofoten (Burial… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House and Barge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reine kirkegård ( Reine gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing vessels at Reine, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fra Svolvær i Lofoten ( Fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Gunnar Berg sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gunnar Berg günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 100 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas | 0 |
| Cmt 7 Kas | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 27 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 28 Kas (tahmin edilen) | 0 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Gunnar Berg hakkında
Gunnar Berg tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord): 900 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 32%'i. Üst sıralarda 7 tablo yer alıyor.
Gunnar Berg kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 2.800 ziyaret; 400 sanatçı sayfasında ve 2.400 tablolar üzerinde.
Gunnar Berg tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Dramatik (Duygusal Ton) tabloları: ziyaretlerin 75%'i, kataloğun 33%'ı.