Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gustave Boulanger için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gustave Boulanger: talebe genel bakış
Gustave Boulanger tarafından AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içinde en çok görüntülenen tablo Une marchande de bijoux a pompeii: 400 görüntüleme, sanatçının tüm görüntülemelerinin 29%'i. En çok talep edilenler: A woman with an urn ve Hercules at the Feet of Omphale. Gustave Boulanger toplamda 1.900 ziyaret aldı; bunların 800 kadarı sanatçı sayfasında, 1.100 kadarı ise tekil tablolar üzerinde gerçekleşti. Talep azaldı: ziyaretler Ağu 2026 seviyesinden Eyl 2026 seviyesine 100% düştü. Zirve ay: Tem 2026, 1.600 ziyaret ile. Alıcılar Net Renk Varlığı (Renk Doygunluğu) yönünde eğilim gösteriyor: Sanatçının kataloğunun 29%'i karşısında, ziyaretlerin 79%'i bu yöndedir.
Alıcıların en çok incelediği Gustave Boulanger imzalı 8 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre talep sıralaması: en çok ziyaret edilen en başta olacak şekilde, en çok incelenen Gustave Boulanger tabloları 8 adet olarak listelenmiştir.
-
1
Une marchande de bijoux a pompeii
400 görüntüleme · 28,6%
-
2
A woman with an urn
400 görüntüleme · 28,6%
-
3
Hercules at the Feet of Omphale, 1861
100 görüntüleme · 7,1%
-
4
A tale of 1001 nights
100 görüntüleme · 7,1%
-
5
La fille de ferme
100 görüntüleme · 7,1%
-
6
The flower girl
100 görüntüleme · 7,1%
-
7
Reception of an emir
100 görüntüleme · 7,1%
-
8
The slave market
100 görüntüleme · 7,1%
Gustave Boulanger her ay ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Verileri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 600 | 1.000 |
| Ağu 2026 | 200 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Gustave Boulanger adlı sanatçının tabloları ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Gustave Boulanger eserlerinin alıcıları ne tür tabloları tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Verileri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 10,7% | 7,1% |
| Yumuşak Gölge | 35,7% | 78,6% |
| Yumuşak Aydınlık | 46,4% | 14,3% |
| Parlak Denge | 3,6% | 0,0% |
| Işıltılı | 3,6% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 10,7% | 0,0% |
| Hafif Renk Tonları | 32,1% | 7,1% |
| Dengeli Yumuşaklık | 28,6% | 14,3% |
| Net Renk Varlığı | 28,6% | 78,6% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu tonlar | 29,2% | 78,6% |
| Toprak tonlu | 54,2% | 21,4% |
| Nötr Tonlar | 12,5% | 0,0% |
| Pastel tonlar | 4,2% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 10,7% | 0,0% |
| Dengeli | 53,6% | 28,6% |
| Canlı | 35,7% | 71,4% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 3,6% | 0,0% |
| Yumuşak | 3,6% | 0,0% |
| Dengeli | 3,6% | 0,0% |
| Belirgin | 32,1% | 28,6% |
| Beyan | 57,1% | 71,4% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 3,6% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 14,3% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 7,1% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 57,1% | 85,7% |
| Uyumlu Palet | 17,9% | 14,3% |
Gustave Boulanger tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında talep görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Verileri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theatrical Rehearsal in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phryne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules at the Feet of Omp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Garnier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Galatea and the Shepherd Ac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tour Saint-Jacques, Ret… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The flower girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Pleasant Hours in the House… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Rotonde de la Villette E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une marchande de bijoux a p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
Gustave Boulanger alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Verileri görüntüle
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| Litovca | 300 | 50,0% |
| Çekçe | 100 | 16,7% |
| İngilizce | 100 | 16,7% |
| Fransızca | 100 | 16,7% |
Gustave Boulanger için günlük ziyaret sayısı ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Verileri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 100 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 100 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 100 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 200 |
| Pzt 12 Eki | 100 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 100 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Gustave Boulanger: sıkça sorulan sorular
Gustave Boulanger tarafından yapılan hangi tablolar en çok talep görüyor?
- Une marchande de bijoux a pompeii, 400 ziyaret ile öne çıkıyor (Gustave Boulanger toplam görüntülemelerinin 29%'i). Yukarıdaki sıralama en iyi 8 eseri göstermektedir.
Gustave Boulanger sanatçısına ne kadar ilgi gösteriliyor?
- On iki ayda 1.900 ziyaret: sanatçı sayfasında 800 ve münferit tabloların sayfasında 1.100 ziyaret.
Alıcılar Gustave Boulanger tarafından yapılan hangi tür tabloları tercih ediyor?
- Net Renk Varlığı (Renk Doygunluğu): 29% oranındaki kataloğun ziyaretlerinin 79%'ı.