Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gustave Loiseau için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gustave Loiseau: önemli rakamlar
Field and Hills, Gustave Loiseau tarafından yapılan en çok açılan tablodur: on iki ay içinde 400 görüntüleme, sanatçının toplam görüntülemelerinin 2%'i. Ardından Dieppe ve trees gelir. Toplam 16.300 ziyaret: sanatçı sayfasını 1.000 kez ve tabloları 15.300 kez ziyaret etti. Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 17% düşüş. En iyi ay: 14.700 ziyaret ile Tem 2026 Cihaz dağılımı: bilgisayarlar (99%) ve tabletler (1%). Güçlü Renk Uyumu (Renk Uyumu) tercih edilen stildir: ziyaretlerin 27% kadarı, kataloğun 16% kadarı.
Ziyaret sayısına göre Gustave Loiseau tarafından yapılan en popüler 10 tablo
Katalog puanına göre değil, son on iki ayda AllPaintingsStore.com üzerindeki ziyaret sayısına göre sıralanmıştır. 1. sıra, insanların en çok incelediği Gustave Loiseau tablosudur.
-
1
Field and Hills, 1890
400 görüntüleme · 2,3%
-
2
Dieppe, 1905
400 görüntüleme · 2,3%
-
3
trees
400 görüntüleme · 2,3%
-
4
Bastille's Place, 1929
300 görüntüleme · 1,7%
-
5
Cliffs at Cap Frehel, 1905
300 görüntüleme · 1,7%
-
6
The Garden Behind the House, 1915
300 görüntüleme · 1,7%
-
7
Veslez, 1906
300 görüntüleme · 1,7%
-
8
Landscape in Snow, 1899
300 görüntüleme · 1,7%
-
9
landscape
300 görüntüleme · 1,7%
-
10
Jetty at Fecamp
300 görüntüleme · 1,7%
Gustave Loiseau sayfasının aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tabloyu göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 500 |
| Tem 2026 | 800 | 13.900 |
| Ağu 2026 | 100 | 500 |
| Eyl 2026 | 100 | 400 |
Gustave Loiseau tarafından yapılan tabloların aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Alıcılar Gustave Loiseau tarafından yapılan tablolar arasından hangilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tabloyu göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 2,0% | 0,6% |
| Yumuşak Gölge | 22,0% | 16,1% |
| Yumuşak Aydınlık | 52,0% | 51,1% |
| Parlak Denge | 22,0% | 32,2% |
| Işıltılı | 2,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 48,0% | 38,5% |
| Hafif Renk Tonları | 38,0% | 38,5% |
| Dengeli Yumuşaklık | 14,0% | 19,5% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 3,5% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 66,7% | 76,0% |
| Toprak tonlu | 33,3% | 18,3% |
| Doğal Tonlar | 0,0% | 3,9% |
| Koyu tonlar | 0,0% | 1,0% |
| Monokrom | 0,0% | 1,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 38,0% | 24,1% |
| Dengeli | 58,0% | 65,5% |
| Canlı | 4,0% | 10,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 26,0% | 24,7% |
| Yumuşak | 38,0% | 39,7% |
| Dengeli | 12,0% | 10,3% |
| Belirgin | 12,0% | 16,7% |
| Beyan | 12,0% | 8,6% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 40,0% | 36,8% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 22,0% | 17,2% |
| Dengeli Uyum | 20,0% | 16,7% |
| Güçlü Renk Uyumu | 16,0% | 27,0% |
| Uyumlu Palet | 2,0% | 2,3% |
Gustave Loiseau tarafından yapılan en popüler tablolar ay bazında nasıl bir performans sergiliyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tabloyu göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Field and Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| the red painted house | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louvier Road in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port Goulphar, Belle-Ile-en… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House with a Red Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Eure River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow at St Auen d'Aumone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cove at Sevignes, Cap Frehel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonlar veya bilgisayarlar: Gustave Loiseau nerelerde gezindi?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tabloyu göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 16.200 | 99,4% |
| tabletler | 100 | 0,6% |
Gustave Loiseau izleyicilerinin dil dağılımı nasıldır?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gustave Loiseau için günlük ziyaret sayısı nedir ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tabloyu göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 100 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 100 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 1.400 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 100 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 1.800 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 2.300 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 2.700 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 400 |
Gustave Loiseau hakkındaki soruların talebi
Gustave Loiseau tarafından yapılan en çok görüntülenen tablo hangisidir?
- 400 görüntüleme veya görüntülemelerin 2% kadarıyla Field and Hills, 10. sıraya kadar uzanan listenin içinde yer alıyor.
Gustave Loiseau, AllPaintingsStore.com üzerinde kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 16.300 (1.000 sanatçı sayfasında, 15.300 tablolar üzerinde).
Gustave Loiseau daha çok telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı inceleniyor?
- Ziyaretler bilgisayarlar (99%) ve tabletler (1%) şeklinde dağılım göstermektedir; bilgisayarlar ise 99% ile öne geçmektedir.
Ziyaretçilerin tercih ettiği bir Gustave Loiseau stili var mı?
- Evet, Güçlü Renk Uyumu (Renk Uyumu): 16% oranındaki kataloğa karşılık ziyaretlerin 27% kadarı.