Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Henry Ninham için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Henry Ninham: önemli rakamlar
Market Cross, Wymondham, Norfolk, Henry Ninham tarafından yapılan en çok açılan tablodur: on iki ay içinde 100 görüntüleme, sanatçının toplam görüntülemelerinin 20%'i. Ardından Whitefriars, Norwich ve Norwich Scene with Whitefriars Bridge gelir. Toplam 900 ziyaret: sanatçı sayfasını 500 kez ve tabloları 400 kez ziyaret etti. En iyi ay: 700 ziyaret ile Tem 2026 Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu) tercih edilen stildir: ziyaretlerin 100% kadarı, kataloğun 56% kadarı.
Ziyaret sayısına göre Henry Ninham tarafından yapılan en popüler 5 tablo
Katalog puanına göre değil, son on iki ayda AllPaintingsStore.com üzerindeki ziyaret sayısına göre sıralanmıştır. 1. sıra, insanların en çok incelediği Henry Ninham tablosudur.
-
1
Market Cross, Wymondham, Norfolk, 1865
100 görüntüleme · 20,0%
-
2
Whitefriars, Norwich, 1840
100 görüntüleme · 20,0%
-
3
Norwich Scene with Whitefriars Bridge
100 görüntüleme · 20,0%
-
4
Near Mousehold, Norwich (Sheds behind Cavalry Barracks)
100 görüntüleme · 20,0%
-
5
Fuller's House, St Martin's, Norwich
100 görüntüleme · 20,0%
Henry Ninham sayfasının aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tabloyu göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 0 |
| Tem 2026 | 400 | 300 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 0 |
Henry Ninham tarafından yapılan tabloların aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Alıcılar Henry Ninham tarafından yapılan tablolar arasından hangilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tabloyu göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 12,5% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 6,2% | 0,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 43,8% | 40,0% |
| Parlak Denge | 37,5% | 60,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 6,2% | 0,0% |
| Hafif Renk Tonları | 56,2% | 100,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 25,0% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 12,5% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 57,1% | 60,0% |
| Toprak tonlu | 21,4% | 40,0% |
| Koyu tonlar | 21,4% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 6,2% | 0,0% |
| Dengeli | 81,2% | 100,0% |
| Canlı | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,2% | 0,0% |
| Yumuşak | 25,0% | 0,0% |
| Dengeli | 12,5% | 20,0% |
| Belirgin | 31,2% | 60,0% |
| Beyan | 25,0% | 20,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 6,2% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 18,8% | 40,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 37,5% | 40,0% |
| Uyumlu Palet | 37,5% | 20,0% |
Henry Ninham tarafından yapılan en popüler tablolar ay bazında nasıl bir performans sergiliyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tabloyu göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Mousehold, Norwich (Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Whitefriars, Norwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil's Tower, Carrow,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Stephen's Back Street, N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View through the Archway of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus Chapel, Norwich Cathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market Cross, Wymondham, No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway and Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lakenham Mills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway (Entrance to the Bi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Henry Ninham izleyicilerinin dil dağılımı nasıldır?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Henry Ninham için günlük ziyaret sayısı nedir ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tabloyu göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Henry Ninham hakkındaki soruların talebi
Henry Ninham tarafından yapılan en çok görüntülenen tablo hangisidir?
- 100 görüntüleme veya görüntülemelerin 20% kadarıyla Market Cross, Wymondham, Norfolk, 5. sıraya kadar uzanan listenin içinde yer alıyor.
Henry Ninham, AllPaintingsStore.com üzerinde kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 900 (500 sanatçı sayfasında, 400 tablolar üzerinde).
Ziyaretçilerin tercih ettiği bir Henry Ninham stili var mı?
- Evet, Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu): 56% oranındaki kataloğa karşılık ziyaretlerin 100% kadarı.