Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, James Mackenzie için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
James Mackenzie: talebe genel bakış
James Mackenzie tarafından AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içinde en çok görüntülenen tablo Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland: 200 görüntüleme, sanatçının tüm görüntülemelerinin 25%'i. En çok talep edilenler: 'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933 ve Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam. James Mackenzie toplamda 800 ziyaret aldı; bunların 200 kadarı sanatçı sayfasında, 600 kadarı ise tekil tablolar üzerinde gerçekleşti. Zirve ay: Tem 2026, 700 ziyaret ile. Ziyaretçiler Nötr Tonlar (Renk Paleti) yönünde eğilim gösteriyor: Sanatçının kataloğunun 32% oranına karşılık, ziyaretlerin 60% kadarı bu yönde.
Ziyaretçilerin en çok incelediği James Mackenzie imzalı 7 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre talep sıralaması: en çok ziyaret edilen en başta olacak şekilde, en çok incelenen James Mackenzie tabloları 7 adet olarak listelenmiştir.
-
1
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland
200 görüntüleme · 25,0%
-
2
'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933
100 görüntüleme · 12,5%
-
3
Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam
100 görüntüleme · 12,5%
-
4
Barrington Colliery School
100 görüntüleme · 12,5%
-
5
Back to Stables, Bedlington 'A' Pit
100 görüntüleme · 12,5%
-
6
Washing Day
100 görüntüleme · 12,5%
-
7
Barrington Colliery
100 görüntüleme · 12,5%
James Mackenzie her ay ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Verileri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 200 | 500 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 100 |
James Mackenzie adlı sanatçının tabloları ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
James Mackenzie ziyaretçileri ne tür tabloları tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Verileri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 9,1% | 12,5% |
| Yumuşak Gölge | 22,7% | 37,5% |
| Yumuşak Aydınlık | 40,9% | 37,5% |
| Parlak Denge | 27,3% | 12,5% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 4,5% | 25,0% |
| Hafif Renk Tonları | 18,2% | 25,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 36,4% | 37,5% |
| Net Renk Varlığı | 40,9% | 12,5% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 42,1% | 40,0% |
| Nötr Tonlar | 31,6% | 60,0% |
| Doğal Tonlar | 15,8% | 0,0% |
| Koyu tonlar | 10,5% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 13,6% | 37,5% |
| Dengeli | 45,5% | 37,5% |
| Canlı | 40,9% | 25,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 9,1% | 12,5% |
| Dengeli | 9,1% | 25,0% |
| Belirgin | 9,1% | 0,0% |
| Beyan | 72,7% | 62,5% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 9,1% | 12,5% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 4,5% | 12,5% |
| Dengeli Uyum | 18,2% | 25,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 68,2% | 50,0% |
| Uyumlu Palet | 0,0% | 0,0% |
James Mackenzie tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında talep görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Verileri görüntüle
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barrington Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Barrington Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Breaking in the Riding Cob,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choppington Flower Show, £5… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howicking Preparing Leeks o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Canch Man, Bedlington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miner's Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bill's Been Hurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Busty Kip Collecting Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
James Mackenzie ziyaretçileri hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
James Mackenzie için günlük ziyaret sayısı ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Verileri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
James Mackenzie: sıkça sorulan sorular
James Mackenzie tarafından yapılan hangi tablolar en çok talep görüyor?
- Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland, 200 ziyaret ile öne çıkıyor (James Mackenzie toplam görüntülemelerinin 25%'i). Yukarıdaki sıralama en iyi 7 eseri göstermektedir.
James Mackenzie sanatçısına ne kadar ilgi gösteriliyor?
- On iki ayda 800 ziyaret: sanatçı sayfasında 200 ve münferit tabloların sayfasında 600 ziyaret.
Ziyaretçiler James Mackenzie tarafından yapılan hangi tür tabloları tercih ediyor?
- Nötr Tonlar (Renk Paleti): 32% oranındaki kataloğun ziyaretlerinin 60%'ı.