Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Joseph Murray Ince için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Joseph Murray Ince: talebe genel bakış
Joseph Murray Ince tarafından AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içinde en çok görüntülenen tablo Hay-on-wye And The Brecon Beacons: 200 görüntüleme, sanatçının tüm görüntülemelerinin 22%'i. En çok talep edilenler: Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine ve Kings College Cambridge. Joseph Murray Ince toplamda 1.200 ziyaret aldı; bunların 400 kadarı sanatçı sayfasında, 800 kadarı ise tekil tablolar üzerinde gerçekleşti. Zirve ay: Tem 2026, 1.000 ziyaret ile. Alıcılar Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) yönünde eğilim gösteriyor: Sanatçının kataloğunun 48%'i karşısında, ziyaretlerin 78%'i bu yöndedir.
Alıcıların en çok incelediği Joseph Murray Ince imzalı 8 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre talep sıralaması: en çok ziyaret edilen en başta olacak şekilde, en çok incelenen Joseph Murray Ince tabloları 8 adet olarak listelenmiştir.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 görüntüleme · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 görüntüleme · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 görüntüleme · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 görüntüleme · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 görüntüleme · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 görüntüleme · 11,1%
Joseph Murray Ince her ay ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Verileri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 200 |
| Tem 2026 | 400 | 600 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Joseph Murray Ince adlı sanatçının tabloları ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Joseph Murray Ince eserlerinin alıcıları ne tür tabloları tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Verileri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 6,9% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 17,2% | 0,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 48,3% | 77,8% |
| Parlak Denge | 24,1% | 22,2% |
| Işıltılı | 3,5% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 20,7% | 22,2% |
| Hafif Renk Tonları | 41,4% | 55,6% |
| Dengeli Yumuşaklık | 34,5% | 22,2% |
| Net Renk Varlığı | 3,5% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 51,8% | 77,8% |
| Toprak tonlu | 44,4% | 22,2% |
| Koyu tonlar | 3,7% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 20,7% | 0,0% |
| Dengeli | 75,9% | 100,0% |
| Canlı | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,9% | 0,0% |
| Yumuşak | 10,3% | 0,0% |
| Dengeli | 10,3% | 0,0% |
| Belirgin | 24,1% | 22,2% |
| Beyan | 48,3% | 77,8% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 3,5% | 11,1% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 3,5% | 11,1% |
| Dengeli Uyum | 13,8% | 11,1% |
| Güçlü Renk Uyumu | 41,4% | 44,4% |
| Uyumlu Palet | 37,9% | 22,2% |
Joseph Murray Ince tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında talep görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Verileri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Joseph Murray Ince alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Joseph Murray Ince için günlük ziyaret sayısı ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Verileri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Joseph Murray Ince: sıkça sorulan sorular
Joseph Murray Ince tarafından yapılan hangi tablolar en çok talep görüyor?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons, 200 ziyaret ile öne çıkıyor (Joseph Murray Ince toplam görüntülemelerinin 22%'i). Yukarıdaki sıralama en iyi 8 eseri göstermektedir.
Joseph Murray Ince sanatçısına ne kadar ilgi gösteriliyor?
- On iki ayda 1.200 ziyaret: sanatçı sayfasında 400 ve münferit tabloların sayfasında 800 ziyaret.
Alıcılar Joseph Murray Ince tarafından yapılan hangi tür tabloları tercih ediyor?
- Yumuşak Aydınlık (Parlaklık): 48% oranındaki kataloğun ziyaretlerinin 78%'ı.