Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Lam Qua için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Lam Qua: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Lam Qua tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla Case No.3790 tablosunu açıyor: on iki ay içinde 200 görüntüleme ile toplamın 17% kadarı. Ardından The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong ve Portrait of Keying (Qiying) gelir. Lam Qua toplam 1.400 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 500, tablolarında ise 900 ziyaret. Momentum pozitif: Eki 2026 döneminde, Eyl 2026 dönemine kıyasla 100% daha fazla ziyaret edildi. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 600 ziyaret. Tercih net: Beyan (Kontrast), ziyaretlerin 25% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 7% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Lam Qua: alıcıların ilk baktığı 10 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Lam Qua adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 10 tablosu.
-
1
Case No.3790, 1837
200 görüntüleme · 16,7%
-
2
The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864
200 görüntüleme · 16,7%
-
3
Portrait of Keying (Qiying), 1844
100 görüntüleme · 8,3%
-
4
Case No.3438, 1837
100 görüntüleme · 8,3%
-
5
Case No.5583, 1838
100 görüntüleme · 8,3%
-
6
Case No.5119, 1838
100 görüntüleme · 8,3%
-
7
Case No.4606, 1837
100 görüntüleme · 8,3%
-
8
Case No.4605, 1837
100 görüntüleme · 8,3%
-
9
Case No.2152 (after), 1836
100 görüntüleme · 8,3%
-
10
Thomas McMicking (b.1812)
100 görüntüleme · 8,3%
Lam Qua sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 200 | 400 |
| Ağu 2026 | 300 | 200 |
| Eyl 2026 | 0 | 100 |
| Eki 2026 | 0 | 200 |
Lam Qua tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Lam Qua tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 43,3% | 33,3% |
| Yumuşak Gölge | 46,7% | 58,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 10,0% | 8,3% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 13,3% | 25,0% |
| Hafif Renk Tonları | 30,0% | 25,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 53,3% | 50,0% |
| Net Renk Varlığı | 3,3% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 88,9% | 88,9% |
| Koyu tonlar | 7,4% | 0,0% |
| Nötr Tonlar | 3,7% | 11,1% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 23,3% | 33,3% |
| Dengeli | 73,3% | 66,7% |
| Canlı | 3,3% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 3,3% | 16,7% |
| Yumuşak | 43,3% | 25,0% |
| Dengeli | 20,0% | 25,0% |
| Belirgin | 26,7% | 8,3% |
| Beyan | 6,7% | 25,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 13,3% | 16,7% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 3,3% | 8,3% |
| Dengeli Uyum | 6,7% | 8,3% |
| Güçlü Renk Uyumu | 53,3% | 41,7% |
| Uyumlu Palet | 23,3% | 25,0% |
Lam Qua tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Case No.3790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Case No.4605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.4849 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.1675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.3438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mouqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Peter Parker. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hevlyn Benson (1805–1858) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.2152 (after) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.5331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Lam Qua sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Lam Qua günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 100 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 100 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Lam Qua hakkında
Lam Qua tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- Case No.3790: 200 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 17%'i. Üst sıralarda 10 tablo yer alıyor.
Lam Qua kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 1.400 ziyaret; 500 sanatçı sayfasında ve 900 tablolar üzerinde.
Lam Qua tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Beyan (Kontrast) tabloları: ziyaretlerin 25%'i, kataloğun 7%'ı.