Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Mabel Frances Layng için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Mabel Frances Layng: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Mabel Frances Layng tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla Girls Dressing tablosunu açıyor: on iki ay içinde 100 görüntüleme ile toplamın 17% kadarı. Ardından The Holidaymakers ve The Tea Room gelir. Mabel Frances Layng toplam 1.000 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 400, tablolarında ise 600 ziyaret. Momentum pozitif: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 200% daha fazla ziyaret edildi. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 600 ziyaret. Tercih net: Dengeli Yumuşaklık (Renk Doygunluğu), ziyaretlerin 50% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 33% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Mabel Frances Layng: alıcıların ilk baktığı 6 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Mabel Frances Layng adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 6 tablosu.
Mabel Frances Layng sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 300 |
| Ağu 2026 | 100 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 300 |
Mabel Frances Layng tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Mabel Frances Layng tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 50,0% | 50,0% |
| Yumuşak Gölge | 41,7% | 33,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 8,3% | 16,7% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 8,3% | 0,0% |
| Hafif Renk Tonları | 41,7% | 33,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 33,3% | 50,0% |
| Net Renk Varlığı | 16,7% | 16,7% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 25,0% | 16,7% |
| Dengeli | 66,7% | 66,7% |
| Canlı | 8,3% | 16,7% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 25,0% | 33,3% |
| Yumuşak | 16,7% | 0,0% |
| Dengeli | 16,7% | 16,7% |
| Belirgin | 25,0% | 33,3% |
| Beyan | 16,7% | 16,7% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 8,3% | 16,7% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 16,7% | 16,7% |
| Dengeli Uyum | 8,3% | 16,7% |
| Güçlü Renk Uyumu | 50,0% | 16,7% |
| Uyumlu Palet | 16,7% | 33,3% |
Mabel Frances Layng tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tea Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girls Dressing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gypsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Omnibus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Top of the Bus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mars and Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sewing Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Tea Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Strolling Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oil Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mabel Frances Layng sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Mabel Frances Layng günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 100 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Mabel Frances Layng hakkında
Mabel Frances Layng tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- Girls Dressing: 100 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 17%'i. Üst sıralarda 6 tablo yer alıyor.
Mabel Frances Layng kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 1.000 ziyaret; 400 sanatçı sayfasında ve 600 tablolar üzerinde.
Mabel Frances Layng tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Dengeli Yumuşaklık (Renk Doygunluğu) tabloları: ziyaretlerin 50%'i, kataloğun 33%'ı.