Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Nathalie Gontcharova için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Nathalie Gontcharova: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Nathalie Gontcharova tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla The rowers tablosunu açıyor: on iki ay içinde 600 görüntüleme ile toplamın 22% kadarı. Ardından Harvest ve Still Life gelir. Nathalie Gontcharova toplam 3.300 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 1.300, tablolarında ise 2.000 ziyaret. Momentum pozitif: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 12% daha fazla ziyaret edildi. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 1.500 ziyaret. Cihaza göre ziyaretler: bilgisayarlar (64%) ve telefonlar (36%). Tercih net: Koyu (Parlaklık), ziyaretlerin 30% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 6% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Nathalie Gontcharova: alıcıların ilk baktığı 10 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Nathalie Gontcharova adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 10 tablosu.
-
1
The rowers, 1911
600 görüntüleme · 22,2%
-
2
Harvest, 1911
300 görüntüleme · 11,1%
-
3
Still Life
300 görüntüleme · 11,1%
-
4
Design for final backcloth, 1926
200 görüntüleme · 7,4%
-
5
Composition, 1914
200 görüntüleme · 7,4%
-
6
Sabbath, 1912
200 görüntüleme · 7,4%
-
7
Pillars of salt, 1908
200 görüntüleme · 7,4%
-
8
Cats (Rayonist perception in rose, black and yellow), 1913
100 görüntüleme · 3,7%
-
9
Sheep shearing, 1907
100 görüntüleme · 3,7%
-
10
La Forêt Rouge
100 görüntüleme · 3,7%
Nathalie Gontcharova sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 400 | 1.100 |
| Ağu 2026 | 0 | 800 |
| Eyl 2026 | 900 | 0 |
Nathalie Gontcharova tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Nathalie Gontcharova tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 6,0% | 29,6% |
| Yumuşak Gölge | 32,0% | 14,8% |
| Yumuşak Aydınlık | 40,0% | 44,4% |
| Parlak Denge | 14,0% | 11,1% |
| Işıltılı | 8,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 12,0% | 22,2% |
| Hafif Renk Tonları | 12,0% | 7,4% |
| Dengeli Yumuşaklık | 42,0% | 48,1% |
| Net Renk Varlığı | 30,0% | 11,1% |
| Canlı Renk | 4,0% | 11,1% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu tonlar | 41,4% | 45,5% |
| Toprak tonlu | 27,6% | 36,4% |
| Nötr Tonlar | 13,8% | 18,2% |
| Pastel tonlar | 10,3% | 0,0% |
| Gün Batımı | 3,5% | 0,0% |
| Sıcak tonlar | 3,5% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 10,0% | 18,5% |
| Dengeli | 50,0% | 55,6% |
| Canlı | 40,0% | 25,9% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 10,0% | 25,9% |
| Dengeli | 8,0% | 11,1% |
| Belirgin | 36,0% | 7,4% |
| Beyan | 46,0% | 55,6% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 50,0% | 44,4% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 12,0% | 33,3% |
| Dengeli Uyum | 12,0% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 20,0% | 14,8% |
| Uyumlu Palet | 6,0% | 7,4% |
Nathalie Gontcharova tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cats (Rayonist perception i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with a Tige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Design for final backcloth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sheep shearing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Linen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Ladyzhino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dynamo machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nathalie Gontcharova kitlesinin cihaz dağılımı nasıldır?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
İstatistikleri görüntüle
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 2.100 | 63,6% |
| telefonlar | 1.200 | 36,4% |
Nathalie Gontcharova sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 600 | 35,3% |
| Portekizce | 300 | 17,6% |
| Sırpça | 200 | 11,8% |
| Arapça | 100 | 5,9% |
| Bulgarca | 100 | 5,9% |
| Almanca | 100 | 5,9% |
| Yunanca | 100 | 5,9% |
| İtalyanca | 100 | 5,9% |
| Korece | 100 | 5,9% |
Nathalie Gontcharova günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 100 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 100 |
| Cmt 3 Eki | 300 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 100 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 100 |
| Cmt 10 Eki | 400 |
| Paz 11 Eki | 200 |
| Pzt 12 Eki | 100 |
| Sal 13 Eki | 100 |
| Çrş 14 Eki | 200 |
| Prş 15 Eki | 100 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 600 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 800 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 900 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 300 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 400 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 300 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 100 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Nathalie Gontcharova hakkında
Nathalie Gontcharova tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- The rowers: 600 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 22%'i. Üst sıralarda 10 tablo yer alıyor.
Nathalie Gontcharova kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 3.300 ziyaret; 1.300 sanatçı sayfasında ve 2.000 tablolar üzerinde.
Nathalie Gontcharova ziyaretçileri hangi cihazları kullanıyor?
- Ziyaretlerin dağılımı bilgisayarlar (64%) ve telefonlar (36%); bilgisayarlar %64% ile ilk sırada yer alıyor.
Nathalie Gontcharova tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Koyu (Parlaklık) tabloları: ziyaretlerin 30%'i, kataloğun 6%'ı.