Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Nicolas Tournier için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Nicolas Tournier: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Nicolas Tournier tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla Merry Company tablosunu açıyor: on iki ay içinde 300 görüntüleme ile toplamın 19% kadarı. Ardından The Descent from the Cross ve Roman Charity gelir. Nicolas Tournier toplam 2.300 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 1.000, tablolarında ise 1.300 ziyaret. Momentum yavaşladı: Eyl 2026 döneminde, Ağu 2026 dönemine kıyasla 100% daha az ziyaret edildi. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 2.200 ziyaret. Tercih net: Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu), ziyaretlerin 62% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 32% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Nicolas Tournier: alıcıların ilk baktığı 10 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Nicolas Tournier adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 10 tablosu.
-
1
Merry Company
300 görüntüleme · 18,8%
-
2
The Descent from the Cross
300 görüntüleme · 18,8%
-
3
Roman Charity, 1620
300 görüntüleme · 18,8%
-
4
St Paul, 1625
100 görüntüleme · 6,2%
-
5
LE CONCERT
100 görüntüleme · 6,2%
-
6
Montbéliard
100 görüntüleme · 6,2%
-
7
The Concert
100 görüntüleme · 6,2%
-
8
LE CHRIST EN CROIX, LA VIERGE, LA MADELEINE, SAINT JEAN ET SAINT VINCENT DE PAUL
100 görüntüleme · 6,2%
-
9
The death of St. Cecilia
100 görüntüleme · 6,2%
-
10
Christ on the Cross with the Virgin, Mary Magdalene, St. John and St. Francis of Paola, 1628
100 görüntüleme · 6,2%
Nicolas Tournier sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 1.000 | 1.200 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Nicolas Tournier tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Nicolas Tournier tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Duygusal Ton | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Melankolik | 50,0% | 66,7% |
| Huzurlu | 16,7% | 33,3% |
| Dramatik | 16,7% | 0,0% |
| Düşünsel ve Derin | 16,7% | 0,0% |
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 84,0% | 93,8% |
| Yumuşak Gölge | 10,0% | 6,2% |
| Yumuşak Aydınlık | 6,0% | 0,0% |
| Parlak Denge | 0,0% | 0,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 62,0% | 37,5% |
| Hafif Renk Tonları | 32,0% | 62,5% |
| Dengeli Yumuşaklık | 4,0% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 2,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 95,3% | 100,0% |
| Koyu tonlar | 2,3% | 0,0% |
| Nötr Tonlar | 2,3% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 84,0% | 93,8% |
| Dengeli | 16,0% | 6,2% |
| Canlı | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 26,0% | 25,0% |
| Yumuşak | 38,0% | 31,2% |
| Dengeli | 10,0% | 12,5% |
| Belirgin | 8,0% | 6,2% |
| Beyan | 18,0% | 25,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 12,0% | 25,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 10,0% | 12,5% |
| Dengeli Uyum | 20,0% | 6,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 42,0% | 43,8% |
| Uyumlu Palet | 16,0% | 12,5% |
Nicolas Tournier tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ on the Cross with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE CONCERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX, LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with Goliath’s head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nicolas Tournier sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Nicolas Tournier günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 100 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Nicolas Tournier hakkında
Nicolas Tournier tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- Merry Company: 300 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 19%'i. Üst sıralarda 10 tablo yer alıyor.
Nicolas Tournier kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 2.300 ziyaret; 1.000 sanatçı sayfasında ve 1.300 tablolar üzerinde.
Nicolas Tournier tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Hafif Renk Tonları (Renk Doygunluğu) tabloları: ziyaretlerin 62%'i, kataloğun 32%'ı.