Bu sayfa, Paul Delvaux için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
Paul Delvaux: talebe genel bakış
Paul Delvaux tarafından AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içinde en çok görüntülenen tablo A SirenIn Full Moonlight: 4.800 görüntüleme, sanatçının tüm görüntülemelerinin 13%'i. En çok talep edilenler: Uyuyan Venüs ve Gece Treni. Paul Delvaux toplamda 29.100 ziyaret aldı; bunların 6.300 kadarı sanatçı sayfasında, 22.800 kadarı ise tekil tablolar üzerinde gerçekleşti. Talep azaldı: ziyaretler Ağu 2026 seviyesinden Eyl 2026 seviyesine 12% düştü. Zirve ay: Tem 2026, 17.000 ziyaret ile. Alıcılar Fransızca (48%), Flemenkçe (13%) ve İngilizce (8%) dillerinde göz atıyor. İlgi çoğunlukla Belçika (84%), Güney Kore (6%) ve Brezilya (3%) bölgesinden gelmektedir. Alıcılar bilgisayarlar (76%), telefonlar (21%) ve tabletler (4%) üzerinden göz atıyor. Alıcılar Koyu (Parlaklık) yönünde eğilim gösteriyor: Sanatçının kataloğunun 24%'i karşısında, ziyaretlerin 53%'i bu yöndedir.
Alıcıların en çok incelediği Paul Delvaux imzalı 10 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre talep sıralaması: en çok ziyaret edilen en başta olacak şekilde, en çok incelenen Paul Delvaux tabloları 10 adet olarak listelenmiştir.
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Verileri görüntüle
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Eki 2025
0
0
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
100
700
Tem 2026
1.800
15.200
Ağu 2026
600
5.400
Eyl 2026
3.800
1.500
Paul Delvaux adlı sanatçının tabloları ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Paul Delvaux eserlerinin alıcıları ne tür tabloları tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Verileri görüntüle
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Rüya gibi ve uçucu
40,0%
45,0%
Mistik
50,0%
43,9%
Dramatik Etki
0,0%
7,2%
Romantik
10,0%
2,8%
Zarif
0,0%
1,1%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Gizemli ve merak uyandırıcı
70,0%
63,7%
Melankolik
30,0%
35,2%
Düşünsel ve Derin
0,0%
1,1%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
24,0%
52,5%
Yumuşak Gölge
34,0%
23,9%
Yumuşak Aydınlık
28,0%
16,9%
Parlak Denge
14,0%
6,4%
Işıltılı
0,0%
0,3%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
50,0%
49,9%
Hafif Renk Tonları
30,0%
23,6%
Dengeli Yumuşaklık
16,0%
18,2%
Net Renk Varlığı
4,0%
7,8%
Canlı Renk
0,0%
0,5%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Toprak tonlu
59,4%
70,0%
Nötr Tonlar
28,1%
17,1%
Koyu tonlar
9,4%
12,9%
Monokrom
3,1%
0,0%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
54,0%
62,5%
Dengeli
40,0%
26,0%
Canlı
6,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
2,0%
0,8%
Yumuşak
8,0%
15,3%
Dengeli
12,0%
18,0%
Belirgin
10,0%
10,2%
Beyan
68,0%
55,8%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
28,0%
33,5%
Yumuşak Geçişli Palet
10,0%
12,1%
Dengeli Uyum
16,0%
16,6%
Güçlü Renk Uyumu
26,0%
28,9%
Uyumlu Palet
20,0%
8,8%
Paul Delvaux tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında talep görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Verileri görüntüle
Eser
Eki 2025
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Uyuyan Venüs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.400
0
0
Gece Treni
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Uyuyan Venüs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alıcılar Paul Delvaux eserlerine göz atmak için hangi cihazları kullanıyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Verileri görüntüle
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
22.000
75,6%
telefonlar
6.000
20,6%
tabletler
1.100
3,8%
Paul Delvaux alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Verileri görüntüle
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
Fransızca
3.000
48,4%
Flemenkçe
800
12,9%
İngilizce
500
8,1%
Korece
400
6,5%
İsveççe
400
6,5%
Almanca
300
4,8%
İspanyolca
300
4,8%
İtalyanca
200
3,2%
Çekçe
100
1,6%
Portekizce
100
1,6%
Paul Delvaux için günlük ziyaret sayısı ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Verileri görüntüle
Gün
Ziyaret Sayısı
Çrş 23 Eyl
800
Prş 24 Eyl
300
Cum 25 Eyl
300
Cmt 26 Eyl
700
Paz 27 Eyl
1.600
Pzt 28 Eyl
1.500
Sal 29 Eyl
700
Çrş 30 Eyl
900
Prş 1 Eki
100
Cum 2 Eki
500
Cmt 3 Eki
300
Paz 4 Eki
900
Pzt 5 Eki
400
Sal 6 Eki
100
Çrş 7 Eki
300
Prş 8 Eki
400
Cum 9 Eki
400
Cmt 10 Eki
700
Paz 11 Eki
1.100
Pzt 12 Eki
700
Sal 13 Eki
3.900
Çrş 14 Eki (tahmin edilen)
1.000
Prş 15 Eki (tahmin edilen)
400
Cum 16 Eki (tahmin edilen)
600
Cmt 17 Eki (tahmin edilen)
800
Paz 18 Eki (tahmin edilen)
1.800
Pzt 19 Eki (tahmin edilen)
1.300
Sal 20 Eki (tahmin edilen)
2.300
Çrş 21 Eki (tahmin edilen)
1.100
Prş 22 Eki (tahmin edilen)
400
Cum 23 Eki (tahmin edilen)
600
Cmt 24 Eki (tahmin edilen)
900
Paz 25 Eki (tahmin edilen)
1.900
Pzt 26 Eki (tahmin edilen)
1.400
Sal 27 Eki (tahmin edilen)
2.500
Çrş 28 Eki (tahmin edilen)
1.100
Prş 29 Eki (tahmin edilen)
400
Cum 30 Eki (tahmin edilen)
700
Cmt 31 Eki (tahmin edilen)
900
Paz 1 Kas (tahmin edilen)
2.000
Pzt 2 Kas (tahmin edilen)
1.400
Sal 3 Kas (tahmin edilen)
2.600
Paul Delvaux: sıkça sorulan sorular
Paul Delvaux tarafından yapılan hangi tablolar en çok talep görüyor?
A SirenIn Full Moonlight, 4.800 ziyaret ile öne çıkıyor (Paul Delvaux toplam görüntülemelerinin 13%'i). Yukarıdaki sıralama en iyi 10 eseri göstermektedir.
Paul Delvaux sanatçısına ne kadar ilgi gösteriliyor?
On iki ayda 29.100 ziyaret: sanatçı sayfasında 6.300 ve münferit tabloların sayfasında 22.800 ziyaret.
Alıcılar Paul Delvaux eserlerine hangi cihazlardan göz atıyor?
Alıcılar bilgisayarlar (76%), telefonlar (21%) ve tabletler (4%) üzerinden geziniyor; ziyaretlerin 76% kadarı bilgisayarlar üzerinden geliyor.
Paul Delvaux ziyaretçileri hangi dilleri kullanıyor?
Fransızca (48%), Flemenkçe (13%) ve İngilizce (8%). Fransızca, 48% oranıyla ilk sırada yer alıyor.
Alıcılar Paul Delvaux tarafından yapılan hangi tür tabloları tercih ediyor?
Koyu (Parlaklık): 24% oranındaki kataloğun ziyaretlerinin 53%'ı.
AAtölye DanışmanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?