Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Remedios Varo için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Remedios Varo: önemli rakamlar
The call, Remedios Varo tarafından yapılan en çok açılan tablodur: on iki ay içinde 3.500 görüntüleme, sanatçının toplam görüntülemelerinin 8%'i. Ardından Embroidering the Earth's mantle ve Cats' Paradise gelir. Toplam 56.400 ziyaret: sanatçı sayfasını 17.700 kez ve tabloları 38.700 kez ziyaret etti. Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 93% artış gösterdi. En iyi ay: 25.600 ziyaret ile Tem 2026 Temel diller: İtalyanca (24%), İspanyolca (14%) ve Portekizce (11%). Cihaz dağılımı: bilgisayarlar (56%), telefonlar (40%) ve tabletler (4%). Koyu tonlar (Renk Paleti) tercih edilen stildir: ziyaretlerin 50% kadarı, kataloğun 28% kadarı.
Ziyaret sayısına göre Remedios Varo tarafından yapılan en popüler 10 tablo
Katalog puanına göre değil, son on iki ayda AllPaintingsStore.com üzerindeki ziyaret sayısına göre sıralanmıştır. 1. sıra, insanların en çok incelediği Remedios Varo tablosudur.
-
1
The call
3.500 görüntüleme · 7,9%
-
2
Embroidering the Earth's mantle
3.000 görüntüleme · 6,8%
-
3
Cats' Paradise
1.800 görüntüleme · 4,1%
-
4
Creation of birds
1.700 görüntüleme · 3,8%
-
5
Dead leaves
1.600 görüntüleme · 3,6%
-
6
Vegetarian vampire
1.300 görüntüleme · 2,9%
-
7
The farewell
1.200 görüntüleme · 2,7%
-
8
Harmony
1.200 görüntüleme · 2,7%
-
9
The other clock 3
1.100 görüntüleme · 2,5%
-
10
Premonition
1.100 görüntüleme · 2,5%
Remedios Varo sayfasının aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tabloyu göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 200 | 400 |
| Tem 2026 | 6.300 | 19.300 |
| Ağu 2026 | 2.600 | 7.700 |
| Eyl 2026 | 8.600 | 11.300 |
Remedios Varo tarafından yapılan tabloların aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Alıcılar Remedios Varo tarafından yapılan tablolar arasından hangilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tabloyu göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 28,0% | 32,0% |
| Yumuşak Gölge | 14,0% | 35,1% |
| Yumuşak Aydınlık | 12,0% | 14,4% |
| Parlak Denge | 18,0% | 6,3% |
| Işıltılı | 28,0% | 12,2% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 50,0% | 26,1% |
| Hafif Renk Tonları | 2,0% | 8,8% |
| Dengeli Yumuşaklık | 18,0% | 25,4% |
| Net Renk Varlığı | 28,0% | 34,7% |
| Canlı Renk | 2,0% | 5,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu tonlar | 27,7% | 49,9% |
| Toprak tonlu | 23,4% | 27,9% |
| Nötr Tonlar | 23,4% | 12,5% |
| Monokrom | 12,8% | 6,1% |
| Pastel tonlar | 12,8% | 3,6% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 52,0% | 29,3% |
| Dengeli | 26,0% | 36,5% |
| Canlı | 22,0% | 34,2% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 26,0% | 13,3% |
| Yumuşak | 24,0% | 35,4% |
| Dengeli | 14,0% | 17,1% |
| Belirgin | 12,0% | 21,4% |
| Beyan | 24,0% | 12,8% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 3,8% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 12,0% | 4,3% |
| Dengeli Uyum | 4,0% | 9,5% |
| Güçlü Renk Uyumu | 26,0% | 34,0% |
| Uyumlu Palet | 58,0% | 48,4% |
Remedios Varo tarafından yapılan en popüler tablolar ay bazında nasıl bir performans sergiliyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tabloyu göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Embroidering the Earth's ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 400 | 1.200 |
| Icon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| The farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 500 |
| Vegetarian vampire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 800 |
| Find | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| Breaking the vicious circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Star catcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Mimicry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 900 | 1.400 |
Telefonlar veya bilgisayarlar: Remedios Varo nerelerde gezindi?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Tabloyu göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 31.600 | 56,0% |
| telefonlar | 22.300 | 39,5% |
| tabletler | 2.500 | 4,4% |
Remedios Varo izleyicilerinin dil dağılımı nasıldır?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tabloyu göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İtalyanca | 2.800 | 24,1% |
| İspanyolca | 1.600 | 13,8% |
| Portekizce | 1.300 | 11,2% |
| İsveççe | 1.300 | 11,2% |
| İngilizce | 1.200 | 10,3% |
| Rusça | 600 | 5,2% |
| Almanca | 400 | 3,4% |
| Çekçe | 300 | 2,6% |
| Macarca | 300 | 2,6% |
| Litovca | 300 | 2,6% |
Remedios Varo için günlük ziyaret sayısı nedir ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tabloyu göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 1.100 |
| Cum 25 Eyl | 1.700 |
| Cmt 26 Eyl | 1.600 |
| Paz 27 Eyl | 1.400 |
| Pzt 28 Eyl | 700 |
| Sal 29 Eyl | 800 |
| Çrş 30 Eyl | 600 |
| Prş 1 Eki | 800 |
| Cum 2 Eki | 1.400 |
| Cmt 3 Eki | 900 |
| Paz 4 Eki | 2.700 |
| Pzt 5 Eki | 2.200 |
| Sal 6 Eki | 700 |
| Çrş 7 Eki | 2.500 |
| Prş 8 Eki | 1.300 |
| Cum 9 Eki | 1.300 |
| Cmt 10 Eki | 500 |
| Paz 11 Eki | 900 |
| Pzt 12 Eki | 1.300 |
| Sal 13 Eki | 900 |
| Çrş 14 Eki | 500 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 800 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 1.100 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 700 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 1.200 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 1.000 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 600 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 900 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 700 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 1.000 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 700 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 1.100 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 900 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 500 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 800 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 700 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 900 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 600 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 1.000 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 900 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 500 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 800 |
Remedios Varo hakkındaki soruların talebi
Remedios Varo tarafından yapılan en çok görüntülenen tablo hangisidir?
- 3.500 görüntüleme veya görüntülemelerin 8% kadarıyla The call, 10. sıraya kadar uzanan listenin içinde yer alıyor.
Remedios Varo, AllPaintingsStore.com üzerinde kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 56.400 (17.700 sanatçı sayfasında, 38.700 tablolar üzerinde).
Remedios Varo daha çok telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı inceleniyor?
- Ziyaretler bilgisayarlar (56%), telefonlar (40%) ve tabletler (4%) şeklinde dağılım göstermektedir; bilgisayarlar ise 56% ile öne geçmektedir.
Remedios Varo sanatçısının eserlerine göz atmak için hangi diller kullanılıyor?
- İtalyanca (24%), İspanyolca (14%) ve Portekizce (11%). İtalyanca %24% ile önde yer alıyor.
Ziyaretçilerin tercih ettiği bir Remedios Varo stili var mı?
- Evet, Koyu tonlar (Renk Paleti): 28% oranındaki kataloğa karşılık ziyaretlerin 50% kadarı.