Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Thomas Whitcombe için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Thomas Whitcombe: talebe genel bakış
Thomas Whitcombe tarafından AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içinde en çok görüntülenen tablo Hms 'blenheim': 400 görüntüleme, sanatçının tüm görüntülemelerinin 15%'i. En çok talep edilenler: Hms Diadem At Capture Of Good Hope - ve Capture and Destruction of Four Spanish Frigates. Thomas Whitcombe toplamda 3.300 ziyaret aldı; bunların 1.100 kadarı sanatçı sayfasında, 2.200 kadarı ise tekil tablolar üzerinde gerçekleşti. Zirve ay: Tem 2026, 2.500 ziyaret ile. Alıcılar bilgisayarlar (100%) üzerinden göz atıyor. Alıcılar Yumuşak (Kontrast) yönünde eğilim gösteriyor: Sanatçının kataloğunun 14%'i karşısında, ziyaretlerin 38%'i bu yöndedir.
Alıcıların en çok incelediği Thomas Whitcombe imzalı 10 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ay içindeki gerçek ziyaret sayısına göre talep sıralaması: en çok ziyaret edilen en başta olacak şekilde, en çok incelenen Thomas Whitcombe tabloları 10 adet olarak listelenmiştir.
-
1
Hms 'blenheim'
400 görüntüleme · 15,4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 görüntüleme · 7,7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 görüntüleme · 7,7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 görüntüleme · 3,8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 görüntüleme · 3,8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 görüntüleme · 3,8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 görüntüleme · 3,8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 görüntüleme · 3,8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 görüntüleme · 3,8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 görüntüleme · 3,8%
Thomas Whitcombe her ay ne kadar ilgi görüyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Verileri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 200 |
| Tem 2026 | 900 | 1.600 |
| Ağu 2026 | 100 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 400 |
Thomas Whitcombe adlı sanatçının tabloları ne sıklıkla görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Thomas Whitcombe eserlerinin alıcıları ne tür tabloları tercih ediyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Verileri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 10,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 20,0% | 30,8% |
| Yumuşak Aydınlık | 38,0% | 46,2% |
| Parlak Denge | 24,0% | 15,4% |
| Işıltılı | 8,0% | 7,7% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 48,0% | 42,3% |
| Hafif Renk Tonları | 28,0% | 19,2% |
| Dengeli Yumuşaklık | 20,0% | 15,4% |
| Net Renk Varlığı | 4,0% | 23,1% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 42,1% | 47,8% |
| Nötr Tonlar | 50,0% | 30,4% |
| Koyu tonlar | 5,3% | 21,7% |
| Doğal Tonlar | 2,6% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 34,0% | 34,6% |
| Dengeli | 52,0% | 38,5% |
| Canlı | 14,0% | 26,9% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 14,0% | 38,5% |
| Dengeli | 8,0% | 3,9% |
| Belirgin | 34,0% | 19,2% |
| Beyan | 38,0% | 38,5% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 20,0% | 3,9% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 8,0% | 3,9% |
| Dengeli Uyum | 4,0% | 19,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 44,0% | 46,2% |
| Uyumlu Palet | 24,0% | 26,9% |
Thomas Whitcombe tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında talep görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Verileri görüntüle
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alıcılar Thomas Whitcombe eserlerine göz atmak için hangi cihazları kullanıyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Verileri görüntüle
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 3.300 | 100,0% |
Thomas Whitcombe alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Verileri görüntüle
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İspanyolca | 100 | 100,0% |
Thomas Whitcombe için günlük ziyaret sayısı ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Verileri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 100 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 100 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Thomas Whitcombe: sıkça sorulan sorular
Thomas Whitcombe tarafından yapılan hangi tablolar en çok talep görüyor?
- Hms 'blenheim', 400 ziyaret ile öne çıkıyor (Thomas Whitcombe toplam görüntülemelerinin 15%'i). Yukarıdaki sıralama en iyi 10 eseri göstermektedir.
Thomas Whitcombe sanatçısına ne kadar ilgi gösteriliyor?
- On iki ayda 3.300 ziyaret: sanatçı sayfasında 1.100 ve münferit tabloların sayfasında 2.200 ziyaret.
Alıcılar Thomas Whitcombe eserlerine hangi cihazlardan göz atıyor?
- Alıcılar bilgisayarlar (100%) üzerinden geziniyor; ziyaretlerin 100% kadarı bilgisayarlar üzerinden geliyor.
Alıcılar Thomas Whitcombe tarafından yapılan hangi tür tabloları tercih ediyor?
- Yumuşak (Kontrast): 14% oranındaki kataloğun ziyaretlerinin 38%'ı.