Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Walter Dendy Sadler için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Walter Dendy Sadler: önemli rakamlar
The Village Postman, Walter Dendy Sadler tarafından yapılan en çok açılan tablodur: on iki ay içinde 300 görüntüleme, sanatçının toplam görüntülemelerinin 20%'i. Ardından The suitor ve Friday gelir. Toplam 1.400 ziyaret: sanatçı sayfasını 300 kez ve tabloları 1.100 kez ziyaret etti. En iyi ay: 1.400 ziyaret ile Tem 2026 Belirgin (Kontrast) tercih edilen stildir: ziyaretlerin 67% kadarı, kataloğun 22% kadarı.
Ziyaret sayısına göre Walter Dendy Sadler tarafından yapılan en popüler 10 tablo
Katalog puanına göre değil, son on iki ayda AllPaintingsStore.com üzerindeki ziyaret sayısına göre sıralanmıştır. 1. sıra, insanların en çok incelediği Walter Dendy Sadler tablosudur.
-
1
The Village Postman
300 görüntüleme · 20,0%
-
2
The suitor
200 görüntüleme · 13,3%
-
3
Friday, 1882
100 görüntüleme · 6,7%
-
4
The End Of The Skein
100 görüntüleme · 6,7%
-
5
London to York Times Up Gentlemen
100 görüntüleme · 6,7%
-
6
Darby And Joan
100 görüntüleme · 6,7%
-
7
The Bagman's Toast 'Sweethearts and Wives'
100 görüntüleme · 6,7%
-
8
Health To The Bride
100 görüntüleme · 6,7%
-
9
A Breach Of Promise
100 görüntüleme · 6,7%
-
10
The Christening
100 görüntüleme · 6,7%
Walter Dendy Sadler sayfasının aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tabloyu göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 1.100 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Walter Dendy Sadler tarafından yapılan tabloların aylık trafiği nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Alıcılar Walter Dendy Sadler tarafından yapılan tablolar arasından hangilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tabloyu göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 24,5% | 13,3% |
| Yumuşak Gölge | 32,6% | 53,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 36,7% | 26,7% |
| Parlak Denge | 4,1% | 6,7% |
| Işıltılı | 2,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 32,6% | 40,0% |
| Hafif Renk Tonları | 20,4% | 26,7% |
| Dengeli Yumuşaklık | 24,5% | 6,7% |
| Net Renk Varlığı | 22,4% | 26,7% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 45,0% | 37,5% |
| Koyu tonlar | 37,5% | 50,0% |
| Nötr Tonlar | 15,0% | 12,5% |
| Monokrom | 2,5% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 30,6% | 26,7% |
| Dengeli | 57,1% | 53,3% |
| Canlı | 12,2% | 20,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 10,2% | 0,0% |
| Yumuşak | 12,2% | 0,0% |
| Dengeli | 12,2% | 20,0% |
| Belirgin | 22,4% | 66,7% |
| Beyan | 42,9% | 13,3% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 14,3% | 20,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 12,2% | 33,3% |
| Dengeli Uyum | 10,2% | 13,3% |
| Güçlü Renk Uyumu | 44,9% | 33,3% |
| Uyumlu Palet | 18,4% | 0,0% |
Walter Dendy Sadler tarafından yapılan en popüler tablolar ay bazında nasıl bir performans sergiliyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tabloyu göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Breach of Promise - Walte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The End Of The Skein | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| No Enthusiast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Married | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monks Repast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to York Times Up Gen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Camp Of The Amalekit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to York Time-s Up Ge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The last of the vintage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Walter Dendy Sadler izleyicilerinin dil dağılımı nasıldır?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tabloyu göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 200 | 66,7% |
| Japonca | 100 | 33,3% |
Walter Dendy Sadler için günlük ziyaret sayısı nedir ve tahmin nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tabloyu göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 26 Eyl | 300 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 100 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 200 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 100 |
| Cmt 10 Eki | 100 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 500 |
| Çrş 14 Eki | 100 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 400 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 500 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 300 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 600 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 100 |
Walter Dendy Sadler hakkındaki soruların talebi
Walter Dendy Sadler tarafından yapılan en çok görüntülenen tablo hangisidir?
- 300 görüntüleme veya görüntülemelerin 20% kadarıyla The Village Postman, 10. sıraya kadar uzanan listenin içinde yer alıyor.
Walter Dendy Sadler, AllPaintingsStore.com üzerinde kaç ziyaret alıyor?
- On iki ayda 1.400 (300 sanatçı sayfasında, 1.100 tablolar üzerinde).
Ziyaretçilerin tercih ettiği bir Walter Dendy Sadler stili var mı?
- Evet, Belirgin (Kontrast): 22% oranındaki kataloğa karşılık ziyaretlerin 67% kadarı.