Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Walter Emerson Baum için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Walter Emerson Baum: alıcıların bakış açısı
Alıcılar, Walter Emerson Baum tarafından yapılan diğer tüm tablolardan daha fazla South Side, Easton (Industrial Scene Easton) tablosunu açıyor: on iki ay içinde 200 görüntüleme ile toplamın 8% kadarı. Ardından Bucks County Landscape ve Pennsylvania Scene, Easton gelir. Walter Emerson Baum toplam 3.200 ziyaret aldı: sanatçı sayfasında 700, tablolarında ise 2.500 ziyaret. En iyi ay Tem 2026 ayıydı: 2.700 ziyaret. Cihaza göre ziyaretler: bilgisayarlar (100%). Tercih net: Tek renkli (Renk Yoğunluğu), ziyaretlerin 60% kadarını alıyor ancak kataloğun sadece 42% kadarlık kısmını oluşturuyor.
Walter Emerson Baum: alıcıların ilk baktığı 10 tablo
AllPaintingsStore.com üzerinde son on iki ayda en çok ziyaret edilen Walter Emerson Baum adlı sanatçının en çok ziyaret edilen tablosu ilk sırada olmak üzere 10 tablosu.
-
1
South Side, Easton (Industrial Scene Easton)
200 görüntüleme · 8,0%
-
2
Bucks County Landscape
200 görüntüleme · 8,0%
-
3
Pennsylvania Scene, Easton
200 görüntüleme · 8,0%
-
4
Brook In The Woods
200 görüntüleme · 8,0%
-
5
Bucks County Landscape, 1946
100 görüntüleme · 4,0%
-
6
Houses ^ Stream In Fall
100 görüntüleme · 4,0%
-
7
Summer Day
100 görüntüleme · 4,0%
-
8
Point Pleasant
100 görüntüleme · 4,0%
-
9
Spring Landscape, Doorway To Illusion
100 görüntüleme · 4,0%
-
10
River Landscape
100 görüntüleme · 4,0%
Walter Emerson Baum sayfasını aylara göre ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
İstatistikleri görüntüle
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 100 |
| Tem 2026 | 600 | 2.100 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 300 |
Walter Emerson Baum tarafından yapılan tabloların aylık ziyaret sayıları nasıl değişiyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Walter Emerson Baum tarafından yapılan hangi tablolar alıcıların tercihlerine uyuyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
İstatistikleri görüntüle
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 4,0% |
| Yumuşak Gölge | 6,0% | 4,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 30,0% | 32,0% |
| Parlak Denge | 52,0% | 40,0% |
| Işıltılı | 12,0% | 20,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 68,0% | 68,0% |
| Hafif Renk Tonları | 26,0% | 20,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 6,0% | 4,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 8,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 89,7% | 83,3% |
| Toprak tonlu | 7,7% | 5,6% |
| Pastel tonlar | 2,6% | 11,1% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 42,0% | 60,0% |
| Dengeli | 58,0% | 32,0% |
| Canlı | 0,0% | 8,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 8,0% | 8,0% |
| Yumuşak | 32,0% | 28,0% |
| Dengeli | 14,0% | 20,0% |
| Belirgin | 18,0% | 16,0% |
| Beyan | 28,0% | 28,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 38,0% | 32,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 20,0% | 24,0% |
| Dengeli Uyum | 14,0% | 12,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 22,0% | 16,0% |
| Uyumlu Palet | 6,0% | 16,0% |
Walter Emerson Baum tarafından yapılan hangi tablolar ay bazında ilgi görüyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
İstatistikleri görüntüle
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Side, Easton (Industr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Bucks County Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bethlehem Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pleasant Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait Of A Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trestle Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pink House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Walter Emerson Baum kitlesinin cihaz dağılımı nasıldır?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
İstatistikleri görüntüle
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 3.200 | 100,0% |
Walter Emerson Baum sanatçısının alıcıları hangi dillerde geziniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Walter Emerson Baum günde kaç ziyaret alıyor ve sırada ne var?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
İstatistikleri görüntüle
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Pzt 21 Eyl | 0 |
| Sal 22 Eyl | 0 |
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 300 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 100 |
| Pzt 12 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 13 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 100 |
AllPaintingsStore.com üzerinde Walter Emerson Baum hakkında
Walter Emerson Baum tarafından yapılan hangi tablo en çok ziyaret alıyor?
- South Side, Easton (Industrial Scene Easton): 200 görüntüleme, toplam görüntülemelerin 8%'i. Üst sıralarda 10 tablo yer alıyor.
Walter Emerson Baum kitlesinin büyüklüğü nedir?
- On iki ayda 3.200 ziyaret; 700 sanatçı sayfasında ve 2.500 tablolar üzerinde.
Walter Emerson Baum ziyaretçileri hangi cihazları kullanıyor?
- Ziyaretlerin dağılımı bilgisayarlar (100%); bilgisayarlar %100% ile ilk sırada yer alıyor.
Walter Emerson Baum tarafından yapılan hangi tarz tablolar alıcıların ilgisini çekiyor?
- Tek renkli (Renk Yoğunluğu) tabloları: ziyaretlerin 60%'i, kataloğun 42%'ı.