Папір

Посібник зі студентських робіт

Tabley - Tabley House From The Park

Ім'я Клас Дата

Anthony Devis, Tabley - Tabley House From The Park. Общедоступне надбання Погляньте на це полотно в рухомому світлі: малюнок, справжній колір під лаком, чистий пігмент

Факти про об'єкт

Автор
Anthony Devis allpaintingsstore.com/uk/artists/anthony-devis/
Дати створення автором
1729 – 1816

У контексті

Tabley - Tabley House From The Park — Anthony Devis

Коли це могло бути написане?

  1. 1720
  2. 1730
  3. 1740
  4. 1750
  5. 1760
  6. 1770
  7. 1780
  8. 1790
  9. 1800
  10. 1810

Верхній рядок: роки. Нижній рядок: вік митця на початку та в кінці кожного періоду — 0 при народженні, 87 на момент смерті.

Затінення: життя Anthony Devis (1729–1816) кожна картина з датуванням, десятиліття за десятиліттям

Для цього запису не вказано точний рік — враховуючи період життя митця та стиль твору, до якого десятиліття ви б його віднесли?

Порівняти з

  • Margaret Ainge allpaintingsstore.com/uk/art/anthony-devis-margaret-ainge-9DG8LB-en/
  • The Man in the Moon Inn allpaintingsstore.com/uk/art/anthony-devis-the-man-in-the-moon-inn-9HTLWS-en/
  • Looking Over London allpaintingsstore.com/uk/art/anthony-devis-looking-over-london-9DG8L8-en/

Оберіть одну з робіт вище: назвіть дві спільні риси з цією роботою та одну відмінність.

Більше творів, що гармоніюють із цим: allpaintingsstore.com/uk/art/similar/anthony-devis-tabley-tabley-house-from-the-park-9DG8LP-en/

Кольори

Виміряно за зображенням

    Основний колір

    Gray #8f8c79

    Каталог палітр

    • #8F8C79
    • #685D3F
    • #3E371F
    • #B7BBAE

    Ці кольори в межах усієї палітри художника Шукати інші картини за кольором

    Назва основного кольору
    Gray
    Насиченість
    Balanced Наскільки насиченими та різноманітними є кольори: від одного приглушеного відтінку до багатьох яскравих.
    Контрастність
    Bold Ступінь відмінності кольорів за світлотою та насиченістю в межах картини.
    Гармонія
    Strong Color Unity Наскільки вдало поєднуються кольори — від контрастних до повністю гармонійних.
    Яскравість
    Balanced Загальна світлотінь картини: від глибокої тіні до яскравого світла.
    Насиченість
    Subtle Color Наскільки чистими та насиченими є кольори — від майже сірих до максимально яскравих.

    У яких куточках світу переглядають цю картину?

    • менше ніж 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% і більше
    Ця картина окремо має занадто мало зареєстрованих відвідувачів для створення карти, тому на плакаті представлено всі роботи Anthony Devis за останні дванадцять місяців — загалом 3 країн. Джерела цих даних

    Десять провідних країн

    1. 1 Китай 66,7%
    2. 2 Іспанія 22,2%
    3. 3 Греція 11,1%

    Знайдіть на карті три найтемніші країни. Чи є серед них та, де розташований музей, у якому зберігається ця картина? Напишіть одну причину, чому люди з далеких країв можуть захотіти її подивитися.

    10 найбільш переглянутих робіт Anthony Devis

    1. 1 The Weeping Rock – A Waterfall at Hackfall near Ripon, West Riding of Yorkshire 11,1%
    2. 2 The River Ure At Hackfall, Near Ripon, West Riding Of Yorkshire 11,1%
    3. 3 Landscape With House On The Edge Of A Wood 11,1%
    4. 4 Romantic Landscape With Cattle And A Milkmaid 11,1%
    5. 5 Landscape – View of Derwentwater 11,1%
    6. 6 Landscape, Church And Village 11,1%
    7. 7 Looking Over London 11,1%
    8. 8 Dursley, Gloucestershire 11,1%
    9. 9 The Port Of Newton, Glamorgan 11,1%
    10. — Tabley - Tabley House From The Park ця картина 0,0%

    Разом ці роботи становлять 99,9% усієї уваги, яку приділяли картинам цього художника протягом останніх дванадцяти місяців. Каталог містить 33 робіт цього митця, з яких 9 були переглянуті принаймні один раз. Цю картину ще ніхто не переглядав за цей період — вона завершує список без рейтингу. Показники не змінюються, місяць за місяцем

    Смужки вимірюють увагу, а не якість. Оберіть роботу на самому верху та цю: назвіть одну річ, яка може принести картині славу, окрім майстерності її виконання.

    Митець та музей

    Автор

    Anthony Devis

    Народився в Preston, United Kingdom

    The Painter of Tranquil Landscapes and Wedgwood’s Frog

    Born in the industrious town of Preston, Lancashire, in 1729, Anthony Devis emerged as a profound voice within the landscape painting tradition of eighteenth-century Britain. His life and career, spanning nearly six decades until his death in 1816, were defined by an unwavering dedication to the observation of the natural world. While his early years were shaped by the practicalities of his father’s carpentry trade—a background that likely instilled in him a foundational respect for precision and structure—his artistic soul was guided by a much more ethereal pursuit. Devis possessed a rare ability to capture the sublime beauty of the English countryside, transforming mere topographical records into emotive experiences that resonated with the burgeoning Romantic sensibilities of his era.

    The artist’s development was deeply rooted in familial connection and classical study. He benefited immensely from his relationship with Arthur Devis, an accomplished painter whose influence provided a vital bridge to the professional art world. As Devis established himself in London around 1760, he became a fixture in the prestigious circles of the Free Society of Artists and the Royal Academy. These institutions were not merely venues for exhibition but stages upon which he could showcase his mastery of light and atmosphere to the most discerning patrons of the age. His work often bridged the gap between the meticulous accuracy of topographical painting and the idealized, sweeping vistas inspired by the masters of the past.

    Mastery of Light and Classical Influence

    To understand the depth of Devis’s technique, one must look to the giants upon whose shoulders he stood. His approach to composition and color was profoundly shaped by the dramatic works of Claude Lorrain and Nicolas Poussin. From these masters, Devis learned the art of atmospheric perspective—the subtle manipulation of color gradations and clarity to create an illusion of immense depth and distance. This skill allowed him to guide the viewer’s eye through his landscapes, from the detailed textures of a foreground thicket to the hazy, ethereal silhouettes of distant hills.

    His brushwork was characterized by a meticulous care that honored the reality of his subjects while imbuing them with a sense of timelessness. Whether he was depicting the rugged power of The Weeping Rock at Hackfall or the serene, structured beauty of Upton House, Devis utilized light not just as a tool for visibility, but as a narrative element. In his hands, sunlight could evoke the warmth of a summer afternoon or the melancholic chill of a winter twilight, making his landscapes feel less like static images and much more like living, breathing environments.

    A Legacy of Artistry and Industry

    Beyond the canvas, Anthony Devis left an indelible mark on the decorative arts through one of the most charming collaborations in British history. His work with Josiah Wedgwood on the celebrated ‘Green Frog’ service remains a testament to his ability to translate landscape sensibilities into ceramic form. This intersection of fine art and industrial design highlights how Devis's aesthetic vision permeated the very fabric of Georgian material culture.

    The historical significance of Devis lies in his role as a chronicler of a changing Britain. His oeuvre serves as a visual archive of the English landscape, capturing specific locales with a fidelity that honors both the physical reality and the emotional resonance of the land. His contributions can be summarized through several key pillars of his legacy:

    Topographical Precision: His ability to document specific British landmarks with an accuracy that serves as both art and historical record.

    Classical Integration: The seamless blending of 18th-century English scenery with the compositional grandeur of the Italian Renaissance masters.

    Atmospheric Innovation: A sophisticated use of light and shadow to convey the "sublime," a central concept in the transition toward Romanticism.

    Cultural Impact: His influence extending beyond painting into the realm of fine ceramics and the broader aesthetic movement of the Wedgwood era.

    Today, the works of Anthony Devis continue to captivate collectors and historians alike. He remains a pivotal figure whose tranquil landscapes offer a window into the soul of the British countryside, reminding us of a time when the meticulous observation of nature was the highest form of poetic expression.

    Де почитати докладніше

    Шукайте онлайн

    QR-код, що веде на сторінку завантаження Tabley - Tabley House From The Park

    allpaintingsstore.com/uk/art/download/anthony-devis-tabley-tabley-house-from-the-park-9DG8LP-en/

    Як цитувати цей твір

    MLA
    Devis, Anthony. Tabley - Tabley House From The Park. n.d., https://allpaintingsstore.com/uk/art/anthony-devis-tabley-tabley-house-from-the-park-9DG8LP-en/
    APA
    Devis, Anthony (n.d.). Tabley - Tabley House From The Park [Painting]. https://allpaintingsstore.com/uk/art/anthony-devis-tabley-tabley-house-from-the-park-9DG8LP-en/
    Chicago
    Anthony Devis. Tabley - Tabley House From The Park. n.d. https://allpaintingsstore.com/uk/art/anthony-devis-tabley-tabley-house-from-the-park-9DG8LP-en/
    Harvard
    Devis, Anthony (n.d.) Tabley - Tabley House From The Park. Available at: https://allpaintingsstore.com/uk/art/anthony-devis-tabley-tabley-house-from-the-park-9DG8LP-en/

    Придивіться уважніше

    Tabley - Tabley House From The Park — Anthony Devis

    Придивіться ближче

    Відповідайте власними словами. Тут немає неправильних відповідей — лише такі, які ви можете пояснити.

    1. Що першим привертає вашу увагу і чому?
    2. Які кольори чи форми створюють настрій — і що це за настрій?
    3. У нашому каталозі ця робота класифікована за тегами: buildings, gardens and parks. Ви згодні? Що б ви додали або прибрали?
    4. Поверніться до Margaret Ainge, що було представлено раніше в цьому посібнику. Назвіть дві спільні риси цього твору з цією роботою та одну відмінність.
    5. Які почуття міг хотіти викликати у вас автор?

    Ваша відповідь

    Напишіть короткий абзац про цей витвір мистецтва, використовуючи факти з попередніх розділів цього посібника та ваші відповіді вище.

    Питання та відповіді

    Чи використовує «Tabley - Tabley House From The Park» роботи Anthony Devis сильні контрасти чи м'які гармонії?

    Колірна композиція «Tabley - Tabley House From The Park» роботи Anthony Devis поєднує в собі Bold контраст із Strong Color Unity гармонією.

    Як я можу придбати цифровий файл «Tabley - Tabley House From The Park» роботи Anthony Devis?

    Цифрове зображення твору «Tabley - Tabley House From The Park» роботи Anthony Devis можна придбати на його сторінці за посиланням Цифрове зображення високої якості: завантаження цифрового зображення високої роздільної здатності.

    Чи доступний попередній перегляд «Tabley - Tabley House From The Park» у доповненій реальності?

    Сторінка Перегляд в AR для твору «Tabley - Tabley House From The Park» роботи Anthony Devis використовує технологію доповненої реальності, щоб показати витвір у вашому власному просторі за допомогою сумісного пристрою.