Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Antoni Tàpies на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Antoni Tàpies: погляд покупців
Покупці відкривають Calavera I частіше, ніж будь-яку іншу картину Antoni Tàpies: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 40% від загальної кількості. Далі йдуть Concert та Pintura Oscura con Pincelada Blanca. Antoni Tàpies отримав 400 візитів: 100 на сторінці художника та 300 на картинах. Динаміка сповільнилася: на Вер 2026 на 100% менше відвідувань, ніж на Сер 2026. Найкращим місяцем був Сер 2026: 300 відвідувань. Результат очевидний: М'яке сяйво (Яскравість) отримує 60% відвідувань, хоча становить лише 11% каталогу.
Antoni Tàpies: перші 4 картин, які переглядають покупці
4 картин Antoni Tàpies з найбільшою кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за дванадцять місяців, спочатку найпопулярніші.
Як змінюється кількість відвідувань сторінки Antoni Tàpies щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 0 | 100 |
| Сер 2026 | 100 | 200 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Як змінюється кількість переглядів картин Antoni Tàpies за місяцями?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини Antoni Tàpies відповідають вибору покупців?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 15,8% | 20,0% |
| М'яка тінь | 5,3% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 10,5% | 60,0% |
| Загальна яскравість: світла | 26,3% | 20,0% |
| Світлий | 42,1% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 68,4% | 40,0% |
| Ніжні кольори | 21,1% | 60,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 5,3% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 5,3% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 72,2% | 80,0% |
| Монохромна палітра | 16,7% | 20,0% |
| Землисті відтінки | 5,6% | 0,0% |
| Пастельні тони | 5,6% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 57,9% | 60,0% |
| Збалансований | 36,8% | 40,0% |
| Насичені | 5,3% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 21,1% | 20,0% |
| Ніжний | 10,5% | 0,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 10,5% | 20,0% |
| Опис | 57,9% | 60,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 5,3% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 21,1% | 40,0% |
| Цілісна палітра | 73,7% | 60,0% |
Які картини Antoni Tàpies викликають інтерес щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gothic Box | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Front) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura (Painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura sobre pepel e perio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Back) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oval Ochre with Black Incis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition Brown-Dark Grey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peque ntilde o Relieve Tono… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura Oscura con Pincelad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються покупці Antoni Tàpies?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки відвідувань на день отримує Antoni Tàpies і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 100 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 100 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Про Antoni Tàpies на AllPaintingsStore.com
Яка картина Antoni Tàpies має найбільше переглядів?
- Calavera I: 200 переглядів, 40% від загальної кількості. Вище за цей показник — 4 картин.
Який розмір аудиторії Antoni Tàpies?
- 400 візитів за дванадцять місяців: 100 на сторінці художника та 300 на картинах.
Який стиль живопису Antoni Tàpies приваблює покупців?
- Картини М'яке сяйво (Яскравість): 60% відвідувань, 11% каталогу.