Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Бен Шан на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Бен Шан: показники, що мають значення
Portrait of myself as a young boy — це найпопулярніша картина Бен Шан: 500 переглядів за дванадцять місяців, що становить 9% від усіх переглядів художника. За цим слідують The Passion of Sacco and Vanzetti та Supreme Court of California Mooney Series. Загалом 4 400 візитів: 1 100 на сторінку художника та 3 300 до картин. Найкращий місяць: Лип 2026 із 4 000 візитами. Розподіл за пристроями: пристрої (98%) та мобільні телефони (2%). Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору) — це перевага за стилем: 29% відвідувань, 8% каталогу.
Топ 10 картин Бен Шан за кількістю переглядів
Рейтинг складено за кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців, а не за оцінкою каталогу. 1-ше місце посідає картина Бен Шан, яку відкривають найчастіше.
-
1
Portrait of myself as a young boy, 1943
500 переглядів · 8,9%
-
2
The Passion of Sacco and Vanzetti, 1932
400 переглядів · 7,1%
-
3
Supreme Court of California Mooney Series, 1932
300 переглядів · 5,4%
-
4
Letters in a Cube, 1963
300 переглядів · 5,4%
-
5
Sharecropper's Wife, Arkansas, 1935
300 переглядів · 5,4%
-
6
untitled (2556)
200 переглядів · 3,6%
-
7
untitled (3234)
200 переглядів · 3,6%
-
8
November 22 1963
200 переглядів · 3,6%
-
9
untitled (305)
200 переглядів · 3,6%
-
10
untitled (4593)
200 переглядів · 3,6%
Яка щомісячна кількість відвідувачів сторінки Бен Шан?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати таблицю
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 900 | 3 100 |
| Сер 2026 | 100 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 100 | 0 |
Яка щомісячна кількість переглядів картин Бен Шан?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини Бен Шан обирають відвідувачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати таблицю
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 4,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 34,0% | 35,7% |
| М'яке сяйво | 28,0% | 28,6% |
| Загальна яскравість: світла | 30,0% | 33,9% |
| Світлий | 4,0% | 1,8% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 52,0% | 48,2% |
| Ніжні кольори | 24,0% | 5,4% |
| Помірно м'яка насиченість | 8,0% | 28,6% |
| Чітка насиченість кольорів | 16,0% | 12,5% |
| Насичений колір | 0,0% | 5,4% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 50,0% | 41,5% |
| Землисті відтінки | 26,5% | 39,0% |
| Темні відтінки | 17,6% | 12,2% |
| Теплі тони | 2,9% | 4,9% |
| Монохромна палітра | 2,9% | 0,0% |
| Пастельні тони | 0,0% | 2,4% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 48,0% | 41,1% |
| Збалансований | 38,0% | 41,1% |
| Насичені | 14,0% | 17,9% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 8,9% |
| Ніжний | 16,0% | 8,9% |
| Збалансований | 8,0% | 3,6% |
| Виразний | 18,0% | 12,5% |
| Опис | 54,0% | 66,1% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 20,0% | 17,9% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 18,0% | 25,0% |
| Збалансована гармонія | 14,0% | 12,5% |
| Висока колірна єдність | 22,0% | 21,4% |
| Цілісна палітра | 26,0% | 23,2% |
Як змінюються показники найкращих картин Бен Шан щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати таблицю
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Passion of Sacco and Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Letters in a Cube | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Riveter (mural study, B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brothers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Age of Anxiety | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (3234) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children lined up at entera… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street musicians in Maynard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sharecropper's Wife, Arkans… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Телефони чи комп'ютери: де переглядав(ла) Бен Шан?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати таблицю
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 4 300 | 97,7% |
| мобільні телефони | 100 | 2,3% |
Який мовний склад аудиторії Бен Шан?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати таблицю
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Німецька | 100 | 50,0% |
| Англійська | 100 | 50,0% |
Яка щоденна кількість відвідувань сторінки Бен Шан та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати таблицю
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 300 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 200 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 100 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 100 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 100 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 200 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 100 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 200 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 100 |
Запити на Бен Шан
Яка картина Бен Шан має найбільше переглядів?
- Portrait of myself as a young boy із 500 переглядами або 9% від загальної кількості переглядів. Повний список займає місце у рейтингу 10.
Скільки переглядів отримує Бен Шан на AllPaintingsStore.com?
- 4 400 за дванадцять місяців (1 100 на сторінці художника, 3 300 на картинах).
Чи частіше Бен Шан переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Розподіл відвідувань за пристрої (98%) та мобільні телефони (2%): лідирує пристрої із часткою 98%.
Чи є такий стиль Бен Шан, який віддають перевагу відвідувачі?
- Так, Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору): 29% відвідувань проти 8% у каталозі.