Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Бенджамін Маршалл на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Бенджамін Маршалл: погляд покупців
Покупці відкривають Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804 частіше, ніж будь-яку іншу картину Бенджамін Маршалл: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 15% від загальної кількості. Далі йдуть Daniel Lambert та Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -. Бенджамін Маршалл отримав 1 200 візитів: 200 на сторінці художника та 1 000 на картинах. Найкращим місяцем був Лип 2026: 1 200 відвідувань. Результат очевидний: Нейтральні кольори (Колірна палітра) отримує 38% відвідувань, хоча становить лише 18% каталогу.
Бенджамін Маршалл: перші 10 картин, які переглядають покупці
10 картин Бенджамін Маршалл з найбільшою кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за дванадцять місяців, спочатку найпопулярніші.
-
1
Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804
200 переглядів · 15,4%
-
2
Daniel Lambert
100 переглядів · 7,7%
-
3
Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -, 1800
100 переглядів · 7,7%
-
4
James Belcher, Bare-knuckle Champion Of England
100 переглядів · 7,7%
-
5
Daniel Lambert -
100 переглядів · 7,7%
-
6
Ohn Hilton, Judge Of The Course At Newmarket
100 переглядів · 7,7%
-
7
A Farmer With A Horse And Cart
100 переглядів · 7,7%
-
8
Muly moloch
100 переглядів · 7,7%
-
9
George, Marquess Of Huntly
100 переглядів · 7,7%
-
10
Mully Moloch
100 переглядів · 7,7%
Як змінюється кількість відвідувань сторінки Бенджамін Маршалл щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 1 000 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Як змінюється кількість переглядів картин Бенджамін Маршалл за місяцями?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини Бенджамін Маршалл відповідають вибору покупців?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 30,0% | 15,4% |
| М'яка тінь | 26,0% | 30,8% |
| М'яке сяйво | 34,0% | 30,8% |
| Загальна яскравість: світла | 10,0% | 23,1% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 22,0% | 7,7% |
| Ніжні кольори | 24,0% | 30,8% |
| Помірно м'яка насиченість | 44,0% | 61,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 8,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 2,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 70,5% | 53,8% |
| Нейтральні кольори | 18,2% | 38,5% |
| Темні відтінки | 11,4% | 7,7% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 24,0% | 15,4% |
| Збалансований | 62,0% | 69,2% |
| Насичені | 14,0% | 15,4% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 8,0% | 0,0% |
| Ніжний | 22,0% | 23,1% |
| Збалансований | 18,0% | 23,1% |
| Виразний | 22,0% | 15,4% |
| Опис | 30,0% | 38,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 12,0% | 7,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 12,0% | 7,7% |
| Висока колірна єдність | 42,0% | 46,2% |
| Цілісна палітра | 34,0% | 38,5% |
Які картини Бенджамін Маршалл викликають інтерес щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.G. Shaddick, the Celebrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Lambert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| General Sir Thomas Stirling… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of A Barn With A M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Gully, engraved by Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archibald Kennedy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ispwell lass, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr John Bowles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Golden Chestnut Racehorse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються покупці Бенджамін Маршалл?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки відвідувань на день отримує Бенджамін Маршалл і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
Про Бенджамін Маршалл на AllPaintingsStore.com
Яка картина Бенджамін Маршалл має найбільше переглядів?
- Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804: 200 переглядів, 15% від загальної кількості. Вище за цей показник — 10 картин.
Який розмір аудиторії Бенджамін Маршалл?
- 1 200 візитів за дванадцять місяців: 200 на сторінці художника та 1 000 на картинах.
Який стиль живопису Бенджамін Маршалл приваблює покупців?
- Картини Нейтральні кольори (Колірна палітра): 38% відвідувань, 18% каталогу.