Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Домінік Серр на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Домінік Серр: погляд покупців
Покупці відкривають The Capture Of Havana - частіше, ніж будь-яку іншу картину Домінік Серр: 300 переглядів за дванадцять місяців, що становить 6% від загальної кількості. Далі йдуть Action Between Hms та The East Indiaman 'pitt' And Other Vessels. Домінік Серр отримав 5 500 візитів: 700 на сторінці художника та 4 800 на картинах. Динаміка позитивна: на Вер 2026 на 33% більше відвідувань, ніж на Сер 2026. Найкращим місяцем був Лип 2026: 4 700 відвідувань. Відвідування за пристроями: пристрої (100%). Результат очевидний: Насичені (Інтенсивність кольору) отримує 29% відвідувань, хоча становить лише 20% каталогу.
Домінік Серр: перші 10 картин, які переглядають покупці
10 картин Домінік Серр з найбільшою кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за дванадцять місяців, спочатку найпопулярніші.
-
1
The Capture Of Havana -
300 переглядів · 6,2%
-
2
Action Between Hms
200 переглядів · 4,2%
-
3
The East Indiaman 'pitt' And Other Vessels
200 переглядів · 4,2%
-
4
Ships In A Gale
200 переглядів · 4,2%
-
5
Drake's Island, Plymouth
200 переглядів · 4,2%
-
6
British Warship Leaving Portsmouth Harbour
200 переглядів · 4,2%
-
7
Attack On Goree -
200 переглядів · 4,2%
-
8
Seascape With Shipping
200 переглядів · 4,2%
-
9
View From Portsdown Hill Overlooking Portsmouth Harbour
100 переглядів · 2,1%
-
10
A Frigate With A View Of The Needles
100 переглядів · 2,1%
Як змінюється кількість відвідувань сторінки Домінік Серр щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 400 | 4 300 |
| Сер 2026 | 0 | 300 |
| Вер 2026 | 300 | 100 |
Як змінюється кількість переглядів картин Домінік Серр за місяцями?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини Домінік Серр відповідають вибору покупців?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,0% | 8,3% |
| М'яка тінь | 8,0% | 4,2% |
| М'яке сяйво | 28,0% | 25,0% |
| Загальна яскравість: світла | 48,0% | 56,2% |
| Світлий | 6,0% | 6,2% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 20,0% | 16,7% |
| Ніжні кольори | 44,0% | 43,8% |
| Помірно м'яка насиченість | 26,0% | 20,8% |
| Чітка насиченість кольорів | 10,0% | 18,8% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 65,0% | 65,8% |
| Землисті відтінки | 20,0% | 13,2% |
| Темні відтінки | 10,0% | 13,2% |
| Пастельні тони | 2,5% | 7,9% |
| Монохромна палітра | 2,5% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 22,0% | 16,7% |
| Збалансований | 58,0% | 54,2% |
| Насичені | 20,0% | 29,2% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 2,1% |
| Ніжний | 12,0% | 8,3% |
| Збалансований | 18,0% | 20,8% |
| Виразний | 26,0% | 25,0% |
| Опис | 40,0% | 43,8% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 12,0% | 8,3% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 6,0% | 2,1% |
| Збалансована гармонія | 6,0% | 8,3% |
| Висока колірна єдність | 28,0% | 31,2% |
| Цілісна палітра | 48,0% | 50,0% |
Які картини Домінік Серр викликають інтерес щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Captain William Locker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Vincents, near West M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture of the Comte de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Two-Decker Lying… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain Robert Boyle Nichol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| American Fireships on the H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| French Fire-ships Attacking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ships On A Lee Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| French Fire Ships Attacking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл аудиторії Домінік Серр за типами пристроїв?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати показники
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 5 500 | 100,0% |
Якими мовами користуються покупці Домінік Серр?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 200 | 66,7% |
| Французька | 100 | 33,3% |
Скільки відвідувань на день отримує Домінік Серр і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 100 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Про Домінік Серр на AllPaintingsStore.com
Яка картина Домінік Серр має найбільше переглядів?
- The Capture Of Havana -: 300 переглядів, 6% від загальної кількості. Вище за цей показник — 10 картин.
Який розмір аудиторії Домінік Серр?
- 5 500 візитів за дванадцять місяців: 700 на сторінці художника та 4 800 на картинах.
Які пристрої використовують відвідувачі Домінік Серр?
- Розподіл відвідувань за пристрої (100%): на першому місці пристрої з часткою 100%.
Який стиль живопису Домінік Серр приваблює покупців?
- Картини Насичені (Інтенсивність кольору): 29% відвідувань, 20% каталогу.