Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Ева Гонсалес на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Ева Гонсалес: показники, що мають значення
A Loge in the Theatre des Italiens — це найпопулярніша картина Ева Гонсалес: 500 переглядів за дванадцять місяців, що становить 12% від усіх переглядів художника. За цим слідують Нання та дитина та Portrait of a Young Woman. Загалом 5 600 візитів: 1 700 на сторінку художника та 3 900 до картин. Зростання на 62% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Найкращий місяць: Лип 2026 із 3 300 візитами. Розподіл за пристроями: пристрої (79%), мобільні телефони (20%) та планшети (2%). Монохромний (Інтенсивність кольору) — це перевага за стилем: 66% відвідувань, 48% каталогу.
Топ 10 картин Ева Гонсалес за кількістю переглядів
Рейтинг складено за кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців, а не за оцінкою каталогу. 1-ше місце посідає картина Ева Гонсалес, яку відкривають найчастіше.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 переглядів · 12,2%
-
2
Нання та дитина, 1877
500 переглядів · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 переглядів · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 переглядів · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 переглядів · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 переглядів · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 переглядів · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 переглядів · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 переглядів · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 переглядів · 2,4%
Яка щомісячна кількість відвідувачів сторінки Ева Гонсалес?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати таблицю
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 100 |
| Лип 2026 | 700 | 2 600 |
| Сер 2026 | 200 | 600 |
| Вер 2026 | 700 | 600 |
Яка щомісячна кількість переглядів картин Ева Гонсалес?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що саме обирають покупці серед картин Ева Гонсалес?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати таблицю
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 30,0% | 41,5% |
| М'яка тінь | 30,0% | 36,6% |
| М'яке сяйво | 22,5% | 17,1% |
| Загальна яскравість: світла | 17,5% | 4,9% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 32,5% | 43,9% |
| Ніжні кольори | 42,5% | 34,2% |
| Помірно м'яка насиченість | 20,0% | 19,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 5,0% | 2,4% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 63,6% | 74,2% |
| Нейтральні кольори | 30,3% | 19,4% |
| Темні відтінки | 3,0% | 3,2% |
| Природні мотиви | 3,0% | 3,2% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 47,5% | 65,8% |
| Збалансований | 42,5% | 31,7% |
| Насичені | 10,0% | 2,4% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 7,5% | 4,9% |
| Ніжний | 12,5% | 2,4% |
| Збалансований | 10,0% | 17,1% |
| Виразний | 15,0% | 17,1% |
| Опис | 55,0% | 58,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 15,0% | 19,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 7,5% | 19,5% |
| Збалансована гармонія | 22,5% | 24,4% |
| Висока колірна єдність | 45,0% | 34,2% |
| Цілісна палітра | 10,0% | 2,4% |
Як змінюються показники найкращих картин Ева Гонсалес щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати таблицю
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Нання та дитина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Телефони чи комп'ютери: де переглядав(ла) Ева Гонсалес?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати таблицю
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 4 400 | 78,6% |
| мобільні телефони | 1 100 | 19,6% |
| планшети | 100 | 1,8% |
Який мовний склад аудиторії Ева Гонсалес?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати таблицю
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 300 | 27,3% |
| Італійська | 300 | 27,3% |
| Болгарська | 200 | 18,2% |
| Німецька | 100 | 9,1% |
| Англійська | 100 | 9,1% |
| Португальська | 100 | 9,1% |
Яка щоденна кількість відвідувань сторінки Ева Гонсалес та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати таблицю
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 300 |
| Пт 25 Вер | 100 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 300 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 100 |
| Пт 2 Жов | 300 |
| Сб 3 Жов | 200 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 100 |
| Сб 10 Жов | 200 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 200 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Запити на Ева Гонсалес
Яка картина Ева Гонсалес має найбільше переглядів?
- A Loge in the Theatre des Italiens із 500 переглядами або 12% від загальної кількості переглядів. Повний список займає місце у рейтингу 10.
Скільки переглядів отримує Ева Гонсалес на AllPaintingsStore.com?
- 5 600 за дванадцять місяців (1 700 на сторінці художника, 3 900 на картинах).
Чи частіше Ева Гонсалес переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Розподіл відвідувань за пристрої (79%), мобільні телефони (20%) та планшети (2%): лідирує пристрої із часткою 79%.
Чи є такий стиль Ева Гонсалес, який віддають перевагу відвідувачі?
- Так, Монохромний (Інтенсивність кольору): 66% відвідувань проти 48% у каталозі.